Дата: від до Скинути

СБУ затримала прикордонника, який намагався «злити» фсб інформацію про охорону північних рубежів України

Контррозвідка Служби безпеки спільно зі співробітниками внутрішньої та власної безпеки Держприкордонслужби викрила ще одного російського агента у ході спецоперації у Чернігівській області.

15:38 30.03.2023

На Чернігівщині заборонено ходити до лісу

Нагадуємо, що у Чернігівській області для населення на період воєнного стану в Україні продовжує діяти тимчасова заборона на відвідування лісів та в'їзду до них транспортних засобів, окрім транзитних шляхів.

14:12 30.03.2023

Конкурс "Благодійна Україна - 2022"

Національна соціальна сервісна служба України оголошує щорічний  Національний  конкурс „Благодійна Україна-2022” під гаслом „Благодійність на захисті України”.

11:06 30.03.2023

Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

29 березня селищний голова Валентина Саверська-Лихошва разом із головним спеціалістом відділу житлово-комунального господарства, благоустрою та цивільного захисту Мариною Целеп   взяли участь у засіданні районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій в Прилуках.   Головним питанням порядку денного було проведення заходів щодо попередження пожеж в екологічних системах Прилуцького району.   Також акцентовано увагу на дотриманні вимог чинного законодавства України щодо утримання фонду захисних споруд цивільного захисту району.

09:03 30.03.2023

З 1 квітня 2023 року на Чернігівщині розпочинається нерестова заборона на вилов водних біоресурсів

З 1 квітня 2023 року з метою охорони нерестовищ у рибогосподарських водних об’єктах та забезпечення сприятливих умов нересту водних біоресурсів, відповідно до рекомендацій Інституту рибного господарства Національної академії аграрних наук України, наказом Чернігівського рибоохоронного патруля від 23.03.20213 № 36 - од на Чернігівщині встановлено нерестову заборону на промислове, любительське і спортивне рибальство.

12:11 28.03.2023

Мінна безпека

На сьогодні небезпека від вибухонебезпечних предметів для нашого життя залишається високою. Відступаючи з української землі, ворог залишає по собі багато вибухонебезпечних предметів, які можуть завдати непоправної шкоди.

11:54 27.03.2023

До уваги мешканців громади!

З початку року на території Прилуцького району майже щодня реєструються пожежі в природних екологічних системах. З настанням теплої та вітряної погоди кількість пожеж з кожним днем зростає.

10:25 27.03.2023