Новини

ІНФОРМАЦІЯ про початок проходження перевірки, передбаченої Законом України “Про очищення влади”

Відповідно Закону України “Про очищення влади” для перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, згідно з Порядком проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 563, Варвинською селищною радою 02 серпня 2019 року розпочато проведення перевірки щодо КУЗЬМИЧ Марини Олександрівни,   начальника фінансового відділу Варвинської селищної ради.

12:32 01.08.2019

Про велотур 2

28 липня відбувся другий велотур вихідного дня за маршрутом: Варва – Журавка – смт.Ладан – с.Голубівка - с.Дідівці Прилуцького р-ну, загальна довжина маршруту склала 73км, подорож тривала 11 год.

12:33 29.07.2019

33 чергова сесія від 18.07.2019

18 липня 2019 року о 14.00 годині в залі засідань селищної ради відбулася тридцять третя чергова сесія Варвинської селищної ради сьомого скликання.

10:16 22.07.2019

День бухгалтера

Варвинський селищний голова Саверська-Лихошва В.В. привітала з професійним святом день бухгалтера.

11:16 18.07.2019

Про велопробіг

14 липня відбувся перший велотур вихідного дня за маршрутом: Варва – Берізка – Озерни – Дігтярі – Лелеки – Урочище «Сосна» (пляж) – Варва, довжина маршруту склала 48км, подорож тривала 6 год. Учасники отримали багато вражень, емоцій та задоволення. Запрошуємо надалі всіх бажаючих підтримувати та розвивати наш туризм беручи участь у велотурі. Новий маршрут та дату велотуру буде опубліковано додатково.

16:34 15.07.2019

Чемпіонат України серед юнаків з пішохідного туризму

Вітаємо збірну команду Чернігівської області за зайняте 1-ше місце Чемпіонату України з пішохідного туризму. Серед учасників збірної команди взяли участь Варвинчани: Тренер,керівник туристського клубу "Бригантина" та також двоє його вихованців.

15:56 15.07.2019

Засідання постійних комісій від 11.07.2019 року

О 16:00 відбулося засідання постійної комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.

18:00 11.07.2019

Профорієнтаційна робота служби зайнятості в літніх таборах

З початком літніх канікул профорієнтаційна робота у службі зайнятості набуває нових форм. Так, 10 липня 2019 року фахівець Варвинської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості Лідія Якименко  провела  профорієнтаційні заходи  для молоді  в  таборах відпочинку «Веселка» та «Сонечко».

12:45 11.07.2019