40 позачергова сесія від 05.12.2019

05 грудня 2019 року о 14.00 годині в залі засідань селищної ради відбулася пленарне засідання  сорокової позачергової сесії Варвинської селищної ради сьомого скликання

11:17 06.12.2019

З успішним завершенням тренінгів за Програмою НУШ!

Завершилися кущові навчальні тренінги з підвищення кваліфікації відповідно до Конценції «Нова Українська Школа» для директорів і заступників директорів Ічнянського та Варвинського районів, які проходили на базі КЗЗСО І-ІІІ ступенів «Варвинський ліцей №1». Навчальні заняття проводила головний спеціаліст відділу освіти, дітей, молоді та спорту Варвинської селищної ради Кривчун Віра Борисівна.

16:13 02.12.2019

ТВОРЧІ, УСПІШНІ, НЕПЕРЕВЕРШЕНІ !

21 та 22 листопада на базі КЗЗСО І-ІІІ ступенів «Варвинський ліцей №1» відбувся перший зональний тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2020» з номінацій «Початкова освіта» та «Хімія».

16:02 25.11.2019

День пам'яті жертв голодоморів

День пам'яті жертв голодоморів — щорічний національний пам'ятний день в Україні, що припадає на четверту суботу листопада.

14:47 25.11.2019

Тренінги за програмою НУШ

У зв’язку із запровадженням Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова Українська Школа» пройшов І етап тренінгів з підвищення кваліфікації директорів, заступників директорів Варвинського та Ічнянського районів на базі КЗЗСО І-ІІІ ступенів «Варвинський ліцей №1». Учасників тренінгових занять гостинно зустріла директор ліцею Прищенко Тетяна Іванівна, створила привітну та доброзичливу атмосферу, побажала плідної і творчої роботи. Перший модуль програми «Стратегічні тенденції розвитку українського суспільства через призму освіти» опрацювала з учасниками тренінгів головний спеціаліст відділу освіти, тренер курсів Кривчун Віра Борисівна.

15:41 22.11.2019

39 чергова сесія від 21.11.2019

21 листопада 2019 року о 14.00 годині в залі засідань селищної ради відбулася пленарне засідання  тридцять дев'ятої чергової сесії Варвинської селищної ради сьомого скликання

15:35 22.11.2019

День Гідності та Свободи

У четвер, 21 листопада, українці відзначають одне з нових, але знакових свят в історії України - День Гідності та Свободи.

11:39 21.11.2019

Миколаївським обласним Центром туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді спільно з департаментом освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації та Українським державним центром національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді з 8 по 10 листопада 2019 року в м. Миколаєві була проведена ювілейна Х Всеукраїнська краєзнавча конференція учнівської молоді «Мій рідний край, моя земля очима сучасників», в якій прийняла участь делегація Чернігівської області в складі вихованців туристсько-краєзнавчого клубу «Ніка» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Варвинської селищної ради  Жевнова Нікіти, Сисоєва Дмитра та керівника клубу.

11:22 21.11.2019