Конкурс "Благодійна Україна - 2022"

Національна соціальна сервісна служба України оголошує щорічний  Національний  конкурс „Благодійна Україна-2022” під гаслом „Благодійність на захисті України”.

11:06 30.03.2023

Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

29 березня селищний голова Валентина Саверська-Лихошва разом із головним спеціалістом відділу житлово-комунального господарства, благоустрою та цивільного захисту Мариною Целеп   взяли участь у засіданні районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій в Прилуках.   Головним питанням порядку денного було проведення заходів щодо попередження пожеж в екологічних системах Прилуцького району.   Також акцентовано увагу на дотриманні вимог чинного законодавства України щодо утримання фонду захисних споруд цивільного захисту району.

09:03 30.03.2023

З 1 квітня 2023 року на Чернігівщині розпочинається нерестова заборона на вилов водних біоресурсів

З 1 квітня 2023 року з метою охорони нерестовищ у рибогосподарських водних об’єктах та забезпечення сприятливих умов нересту водних біоресурсів, відповідно до рекомендацій Інституту рибного господарства Національної академії аграрних наук України, наказом Чернігівського рибоохоронного патруля від 23.03.20213 № 36 - од на Чернігівщині встановлено нерестову заборону на промислове, любительське і спортивне рибальство.

12:11 28.03.2023

Мінна безпека

На сьогодні небезпека від вибухонебезпечних предметів для нашого життя залишається високою. Відступаючи з української землі, ворог залишає по собі багато вибухонебезпечних предметів, які можуть завдати непоправної шкоди.

11:54 27.03.2023

До уваги мешканців громади!

З початку року на території Прилуцького району майже щодня реєструються пожежі в природних екологічних системах. З настанням теплої та вітряної погоди кількість пожеж з кожним днем зростає.

10:25 27.03.2023

Засідання 38 сесії Варвинської селищної ради

23 березня під головуванням селищного голови Валентини Саверської-Лихошви відбулося пленарне засідання чергової 38 сесії селищної ради восьмого скликання. На сесії було розглянуто  34  питання, по яких прийнято відповідні рішення.  Рішення сесії  будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті селищної ради.

11:07 24.03.2023

Отримати грант на відкриття власної справи

Перший заступник селищного голови Віктор Гармаш, представники економічного відділу Оксана Нечай та Валентина Нічик взяли учать у семінарі «Інформаційна підтримка для представників  МСП та ОМС: можливості для бізнесу у 2023 році». В ході навчання отримали ґрунтовну інформацію про те, як отримати грант,  як уникнути помилок, та поради на що насамперед звернути увагу при складанні бізнес-плану.

10:09 24.03.2023