Привітали пожежників

17 квітня відзначають День пожежної охорони. Праця пожежника вкрай відповідальна, тяжка, героїчна, стресова та дуже важлива. Пожежна охорона виконує свою роботу як вдень, так і вночі, від їхнього професіоналізму нерідко залежить життя людей.

16:41 17.04.2023

Відбулося засідання виконавчого комітету Варвинської селищної ради

13 квітня виконком селищної ради розглянув низку поточних питань його компетенції, зокрема затвердили перелік вулиць і доріг комунальної власності на територїі Варвинської СТГ, на яких у 2023 році планується провести ремонт дорожнього покриття.

10:42 14.04.2023

Презентували ґендерний паспорт громади

12 квітня  у приміщенні КЗ "Варвинська мистецька школа" відбулась презентація ґендерного профілю громади, який було створено в рамках проекту "Розбудова демократичного, мирного та ґендерно-рівноправного суспільства в Україні", що впроваджується в громаді Українським жіночим фондом в партнерстві зі Стуктурою ООН Жінки за фінансування уряду Норвегії.

10:30 13.04.2023

"Бригантина" збирає друзів

8 квітня КЗЗСО I-III ступенів "Варвинський ліцей №1" гостинно приймав друзів та юних спортсменів-туристів з м.Прилуки. Саме цього дня в спортивній залі були організовані змагання з пішохідного туризму присвячені 52 річниці з дня заснування туристичного клубу "БРИГАНТИНА". У відкритій першості взяли участь 30 учасників. Юні туристи змагались в особистій першості та дистанцій зв'язки (пар). Вихованці турклубу "БРИГАНТИНА" показали гарні результати та стали володарями кубків та медалей різних гатунків.

11:25 12.04.2023

Висадили 150 саджанців

Сьогодні колектив селищної ради та працівники загону благоустрою КП "Господар" влаштували толоку - об'єднаними зусиллями висадили 150 молодих сосен навколо кладовища. Саджанці природного походження були викопані в урочищі поблизу села Подище.

11:59 11.04.2023

ЯК ВБЕРЕГТИСЯ ВІД ВИБУХУ ГРАНАТИ

Якщо біля вас впала граната, ви маєте всі шанси залишити неушкодженими. Для цього треба вміти швидко оцінювати обстановку, миттєво реагувати на загрозу та знати декілька правил. Більшість гранат вибухають через 1-2 секунди після падіння на поверхню. Відкинути її назад не можна, але сховатися за укриттям можливо.   Якщо на відстані двох-трьох кроків є якась стінка, чи інший міцний предмет – ви можете сховатися за нього. Рухатися за укриття краще стрибком і в падінні. Також краще закрийте вуха руками і відкрийте рот, щоб захистити органи слуху.

11:38 10.04.2023

«Гнідинцівський великодній шаховий фестиваль-2023»

9 квітня в с.Гнідинці проходив щорічний відкритий міжобласний турнір «Гнідинцівський великодній шаховий фестиваль-2023». Цьогоріч в ньому взяло участь 9 команд: «Прогрес»-Гнідинці, «Варва», «Варва-ЦДЮТ», «Удай»-СТОВ «Батьківщина» (с.Леляки-с.Калюженці), «Пирятин», «Лохвиця», «Лохвиця-ЦДЮТ», «Чорнухи», «Срібне».

09:37 10.04.2023

Місячник безпеки: газовики нагадують правила безпечного користування газом, та розігрують сигналізатори і сертифікати на проведення технічного обслуговування внутрішніх мереж.

Щороку у квітні газовики проводять місячник безпечного користування газом у побуті. І, як показали  події цього березня, нагадувати людям про безпеку потрібно постійно, адже інколи вони нехтують елементарними правилами.

12:49 07.04.2023

Варвинська вчителька Жанна ЗУБ – на сторінках українського глянцю!

Творчу працю митця чи педагога, аби вона постійно вирувала життям, має підживлювати, як джерело – річечку, щире визнання, захоплення, схвалення. Для варвинчанки Жанни Станіславівни ЗУБ, керівника гуртка паперопластики Центру дитячо-юнацької творчості, таким стимулом до подальшого розвитку стане участь у Міжнародному фестивальному русі “Біла акація”, фотопроект “Ми – українці – 2023”, який проводився за підтримки вітчизняних міністерств культури та освіти і науки.

11:06 07.04.2023