Податкові новини

Юристи податкової служби Чернігівщини виграли в судах більше 160 млн грн

За інформацією управління правового забезпечення ГУ ДПС у Чернігівській області, станом на 1 листопада поточного року на розгляді в судах за участю органів ДПС Чернігівської області перебуває 877 справ різних категорій (з урахуванням справ, що перейшли з попередніх років) на загальну суму понад 1,5 млрд гривень.

09:03 28.11.2019

За 10 місяців на рахунки платників Чернігівщини відшкодовано 962,5 млн грн ПДВ

В управлінні податків і зборів з юридичних осіб ГУ ДПС у Чернігівській області повідомили, що протягом 10 місяців поточного року у терміни встановлені законодавством проведено камеральні перевірки 223 суб’єктів господарювання-юридичних осіб щодо визначення достовірності нарахування сум бюджетного відшкодування ПДВ на загальну суму  понад 1 млрд гривень.

12:15 25.11.2019

За десять місяців 2019 року по Чернігівщині сплачено 12,6 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками за десять місяців 2019 року сплачено 8,7 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів.

11:59 20.11.2019

Легальна праця – запорука майбутньої пенсії

Одержуючи заробітню плату в «конверті», працездатні особи позбавляють себе гідної пенсії у майбутньому. На цьому наголошують у Головному управлінні ДПС у Чернігівській області.

14:54 18.11.2019

Як наповнюються місцеві бюджети Чернігівщини

У Головному управлінні ДФС в Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області у січні-жовтні 2019 року надійшло понад 4,7 млрд грн від сплати податків і зборів.

14:52 18.11.2019

Як наповнюються місцеві бюджети Чернігівщини

14:39 15.11.2019

У жовтні 2019 року платники Чернігівщини сплатили до бюджетів понад 942 мільйони гривень податків

До бюджетів усіх рівнів платниками Чернігівщини у жовтні 2019 року сплачено 942,4 млн грн податків та зборів. У порівнянні з відповідним періодом минулого року простежується збільшення суми на 6 відс. або на 54,9 млн гривень.

12:12 12.11.2019