Податкові новини

До уваги платників рентної плати

Просимо звернути увагу платників рентної плати за користування надрами при видобуванні вуглеводневої сировини та користування радіочастотним ресурсом України, транспортування нафти і нафтопродуктів магістральними нафтопроводами та нафтопродуктопроводами, транзитне транспортування трубопроводами аміаку територією України, про  необхідність сплати податкових зобов’язань за січень ц.р. до 28 лютого включно, оскільки граничний термін сплати податкових зобов’язань за січень ц.р. по цих платежах припадає на 2 березня 2019 року.

14:55 18.02.2019

В області орудують телефонні шахраї, які видають себе за податківців

Щоразу шахраї телефонують платникам податків та вигадують різні історії, аби видурити гроші.  Представляються посадовими особами та звертаються з проханням надати фінансову допомогу.  Пропонують «владнати питання» з податковою у разі перевірки, віддячити за якусь вигадану послугу тощо. Шахраї використовують різні телефонні номери та рахунки для зарахування грошей. Головне управління ДФС у Чернігівській області звертається до громадян з проханням бути обачними, не вестись на шахрайські вигадки, а у разі надходження подібних телефонних дзвінків, відразу повідомляти працівників підрозділу з питань запобігання та виявлення корупції органу ДФС за номером телефону: (0462) 652-911 або звертатись за адресою: м.Чернігів, вул. Реміснича, 11.

14:53 18.02.2019

Зареєструватись платником акцизного податку з реалізації пального необхідно до початку його реалізації

ГУ ДФС у Чернігівській області нагадує:  юридичні особи та фізичні особи - підприємці, які здійснюватимуть реалізацію пального, підлягають обов'язковій реєстрації як платники акцизного податку з реалізації пального до початку здійснення реалізації пального.

14:48 18.02.2019

У січні 2019 року платниками Чернігівщини сплачено до бюджетів майже 845 мільйонів гривень

До бюджетів усіх рівнів Чернігівської області у січні 2019 року платниками сплачено 844,6 млн грн податків та зборів. Фактичні надходження відповідного періоду минулого року перевищено на 6,9 відсотків.

14:43 18.02.2019

Настає термін подачі податкової декларації плати за землю юридичними особами – власниками земельних ділянок (землекористувачами та орендарями землі державної та комунальної власності)

Згідно з п.286.2 ст.286 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VІ із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) платники плати за землю (крім фізичних осіб) самостійно обчислюють суму податку щороку станом на 01 січня і не пізніше 20 лютого поточного року подають відповідному контролюючому органу за місцезнаходженням земельної ділянки податкову декларацію на поточний рік за формою, встановленою у порядку, передбаченому ст.46 ПКУ, з розбивкою річної суми рівними частками за місяцями. Подання такої декларації звільняє від обов’язку подання щомісячних декларацій. При поданні першої декларації (фактичного початку діяльності як платника плати за землю) разом з нею подається довідка (витяг) про розмір нормативної грошової оцінки земельної ділянки, а надалі така довідка подається у разі затвердження нової нормативної грошової оцінки землі.

14:31 18.02.2019

Відбулась зустріч представників бюджетоформуючих підприємств з керівництвом Чернігівської митниці ДФС

Під час зустрічі з уповноваженими представниками учасників зовнішньоекономічної діяльності керівництвом митниці винесено на обговорення ряд найважливіших на даний час питань.

12:22 18.02.2019

Нагадування для власників транспортних засобів з іноземною реєстрацією

Зважаючи на численні звернення стосовно порядку виконання окремих митних формальностей при здійсненні митного оформлення для вільного обігу транспортних засобів особистого користування, Чернігівська митниця ДФС інформуємо про наступне.

12:16 18.02.2019

15:42 15.02.2019