Податкові новини

У березні на Чернігівщині зібрано майже на 46 млн грн більше податкових платежів, ніж торік

За березень 2019 року по Чернігівській області до бюджетів усіх рівнів зібрано 829 млн грн податків, зборів та обов’язкових платежів. Досягнуто приросту до відповідного періоду минулого року майже на 6 відс. або на 46 млн гривень.

11:49 10.04.2019

На Чернігівщині семеро громадян задекларували доходи понад мільйон гривень

За інформацією ГУ ДФС у Чернігівській області, на початок березня поточного року  в області податкові декларації про майновий стан і доходи за 2018 рік подали 1989 громадян, які задекларували 196,6 млн грн доходів. Із загальної кількості декларантів 827 громадян, які мають обов’язок декларувати доходи. Вони самостійно визначили до сплати в бюджет понад 2,7 млн грн податку на доходи фізичних осіб та 600 тис грн  військового збору.

13:41 25.03.2019

Про відмову від спрощеної системи оподаткування

Платники єдиного податку можуть самостійно відмовитися від спрощеної системи оподаткування у зв’язку з переходом на сплату інших податків і зборів, визначених Податковим кодексом України (далі – Кодекс), з першого числа місяця, наступного за податковим (звітним) кварталом, у якому подано заяву щодо відмови від спрощеної системи оподаткування у зв’язку з переходом на сплату інших податків і зборів (п. 298.2 ст. 298, гл. 1 р. ХIV Кодексу).

12:29 25.03.2019

За порушення торгівлі підакцизними товарами застосовано штрафних санкцій на 475 тисяч гривень

Управлінням контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Чернігівській області  з початку року проведено 46 перевірок суб'єктів господарювання, що займаються роздрібною торгівлею алкогольними напоями, тютюновими виробами та пальним, за результатами яких виявлено 42 порушення.

10:55 25.03.2019

Продаж одного автомобіля не оподатковується і декларуванню не підлягає

Податкова декларація про майновий стан і доходи в обов’язковому порядку подається у разі отримання, зокрема, доходів не від податкових агентів (тобто від інших фізичних осіб, які не зареєстровані як суб’єкти господарювання та самозайняті особи).

10:53 25.03.2019

Начальник головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області Юрій ЮРЧЕНКО.

- Вважаю, що головний здобуток органів Пенсійного фонду полягає в тому, що упродовж 2018 року було забезпечено в повному обсязі, своєчасно та без затримок виплату пенсій 336,4 тис. громадянам нашого регіону. Сьогодні, в час, коли економіка країни працює в умовах збройного конфлікту, виплату всіх належних пенсій без затримок вважаю справжнім досягненням. Думаю, це розуміють всі розсудливі люди. Більше того, протягом минулого року відбулося ініційоване Президентом та Урядом України неодноразове перерахування пенсій для військових пенсіонерів, працюючих пенсіонерів та непрацездатних осіб. Лише за період  з 1 грудня минулого року, фахівцями було перераховано 280,8 тис. пенсій або понад 83% від загальної кількості отримувачів пенсій. І хоча пенсія у багатьох збільшилася не набагато, але отримали ії тисячі пенсіонерів.

15:17 18.02.2019

Перерахунки та підвищення пенсій відбудуться найближчім часом

Як повідомив начальник головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області  Юрій Юрченко в цьому році передбачаються подальші перерахунки та  підвищення пенсій. Так з 1 січня вже відбувся  перерахунок пенсій непрацюючим особам, які досягли віку 65 років за наявності страхового стажу у чоловіків 35 років, а у жінок 30 років та збільшення пенсійних виплат пенсіонерам силових структур. Але вже в найближчий час українців очікують наступні перерахунки та підвищення пенсій:

15:15 18.02.2019

Особливості перерахунку пенсій по втраті годувальника, яка призначається членам сімей військовослужбовців

З 01.01.2018 було проведено перерахунок пенсій згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 21.02.2018 № 103 «Про перерахунок пенсій особам, які звільненні з військової служби, та деяким іншим категоріям осіб» пенсіонерам пенсії яким призначено відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», в тому числі перераховані пенсії і тим особам, які отримують пенсію в разі втрати годувальника.

15:11 18.02.2019