Варвинської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості

До законодавства України внесено зміни щодо строків, у які роботодавці повідомляють центри зайнятості про заплановане масове вивільнення працівників

Віднині роботодавці мають подавати до державної служби зайнятості інформацію про заплановане масове вивільнення державних службовців не пізніше ніж за 30 календарних днів до вивільнення у разі звільнення державних службовців відповідно до пунктів 1 та 1-1 частини першої статті 87 Закону України «Про державну службу».

12:29 19.01.2021

Перевагою роботи за трудовим договором є гарантованість відпочинку

Це право забезпечується, зокрема, надання працівникам неробочих днів. Як пояснили фахівці Міністерства праці та соціальної політики України, неробочими слід вважати дні, в які робота на підприємствах, в установах, організаціях не проводиться (стаття 67 Кодексу законів про працю України). Загальним вихідним днем є неділя. Другий вихідний день за 5-денного робочого тижня встановлюється графіком роботи підприємства, який погоджується з профспілковим комітетом підприємства, установи, організації, і, зазвичай, має надаватися поспіль із загальним вихідним днем. Відповідно до ст.73 КЗпП робота також не проводиться у святкові дні та дні релігійних свят. Усунути непорозуміння між працівниками і роботодавцями з приводу законності залучення до роботи на свята й вихідні допоможуть норми трудового законодавства і роз’яснення компетентних органів.

13:05 08.01.2021

ПИТАННЯ-ВІДПОВІДІ

Наші клієнти запитують: як працюватимуть центри зайнятості у період посилених карантинних обмежень, які діятимуть в Україні у період з 8 до 24 січня 2021 року?

13:03 08.01.2021

На ринку праці всі рівні

3 грудня - Міжнародний день людей з інвалідністю. Державна служба зайнятості сприяє працевлаштуванню громадян цієї категорії. Вони отримують повний перелік соціальних послуг, які надаються шукачам роботи.

14:32 03.12.2020

Чому потрібно писати супровідний лист до резюме?

Знайшлась! Ось вона, нарешті, вакансія твоєї мрії… і не тільки твоєї. Посада одна, а претендентів багато. Хочеш збільшити свої шанси – тоді починай писати супровідний лист. Можливо, у тебе є сумніви, навіщо він потрібний? Тоді будемо розвінчувати їх.

15:37 30.11.2020

Однією з форм здобуття або ж підвищення професійних навичок є стажування

Цей термін вживається в різних нормативно-правових актах і в різному значенні, зокрема, як спосіб професійного навчання безробітних безпосередньо на робочому місці для отримання ними відповідної кваліфікації та посилення конкурентоспроможності молоді на ринку праці. Фахівці вважають, що при стажуванні одночасно реалізується право людини на працю і право на освіту. Вважаємо за необхідне звернути увагу на специфіку видів стажування, передбачених Законом України «Про зайнятість населення» (далі – Закон).

15:36 30.11.2020

З початку 2020 року з центрами зайнятості співпрацювали 158 тисяч роботодавців.

Чому роботодавець - наш клієнт номер 1 і що ми можемо йому запропонувати?   Звичайно, якісний та оперативний підбір персоналу.  Організацію співбесіди з шукачам роботи - в режимі онлайн  чи офлайн - на ваш розсуд.

17:05 25.11.2020

Регулювання проходження працівником випробувального терміну

Є надзвичайно важливим, оскільки від цього залежить подальший розвиток трудових відносин. На працівника в період випробування поширюються загальні норми трудового законодавства, зокрема й щодо оплати праці. Водночас припинення трудових відносин відбувається в спрощеному порядку. Але не слід думати, що в роботодавця існує повна свобода дій. Державний центр зайнятості звертає увагу працівників та роботодавців на те, якими положеннями Кодексу законів про працю України, Закону України «Про державну службу» та офіційними роз’ясненнями варто керуватись при встановленні й проходженні випробування.

09:15 23.11.2020

Як побудувати кар’єру з нуля?

У тебе є мрія побудувати блискучу кар’єру? Нуль – це твоя відправна точка, а далі все залежить лише від тебе: чи так і залишитися на цій відправній точці, чи побудувати вдалу кар’єру. Що потрібно зробити для підкорення кар’єрних вершин, читай далі.

09:14 23.11.2020