Варвинської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості

Рестарт. Як відновити кар’єру після перерви

Безліч людей стикаються зі стресом у разі повернення на роботу після перерви. Тим паче, коли йдеться не про щорічну відпустку, а про тривалий період неактивності, скажімо, викликаний військовою службою або необхідністю доглядати за дітьми. Відновлення кар’єри вимагає значних емоційних зусиль. Проте, розклавши це завдання на окремі питання, подолати цей етап буде простіше.

19:34 09.11.2020

5 речей, які треба знати про трудові книжки

Світ стрімко діджиталізується, тому на порядку денному – перехід від паперових до електронних трудових книжок. Поки що паперова трудова книжка залишається основним  документом   про   трудову діяльність працівника і вона ж уможливлює реалізацію певних його прав. Та незалежно від того, в якій формі фіксуватиметься трудовий шлях людини, деякі правила діятимуть і в подальшому. Зрозуміти значення цього документу для працівника дозволяє «Інструкція  про  порядок ведення трудових книжок працівників», що затверджена спільним наказом Мінпраці, Мін’юсту, Мінсоцзахисту № 58 від 29.07.93 р. (далі – Інструкція). Звернімо увагу на деякі гарантії, пов’язані з веденням трудових книжок:

10:00 30.10.2020

До уваги бажаючих пройти онлайн – навчання

Надзвичайно багато змін ввійшли в наше життя з початком карантину, перевівши багато сфер у формат онлайн. Але, незважаючи на встановлення обмежувальних заходів з метою захисту здоров’я своїх відвідувачів, служба зайнятості продовжує працювати, впроваджуючи використання освітніх платформ для підвищення конкурентоспроможності при працевлаштування.

14:27 29.10.2020

Перелік професій, для навчання за якими може бути виданий ваучер, поповнився новими

Існуючий перелік з 53 професій (спеціальностей), напрямів підготовки та підвищення кваліфікації, який можна переглянути на сайті за посиланням https://www.dcz.gov.ua/.../perelik-profesiy-specialnostey... поповнився новим, а саме: водій автотранспортних засобів (кат. С1, С, D1, D, C1E, CE, D1E, DE), екстрений медичний технік, закрійник, кравець, токар, фрезерувальник, «Фармація, промислова фармація», «Медицина», «Середня освіта (за предметними спеціальностями)» (для отримання кваліфікацій «Вчитель математики», «Вчитель фізики», «Вчитель хімії», «Вчитель української мови і літератури») та інші.

12:53 27.10.2020

Десять заповідей шукача роботи

1. Резюме – чітке, лаконічне, без граматичних помилок. Про все – коротко й по суті. Розмісти його на сайті служби зайнятості, кар’єрний радник допоможе. Якщо ж резюме ще не готове, створи його разом зі спеціалістом служби зайнятості

17:17 21.10.2020

Які працівники потрібні роботодавцям сьогодні?

Майже 8 тисяч безробітних громадян працевлаштовано обласною службою зайнятості протягом січня-вересня 2020 року, що на 6% більше, ніж за відповідний період торік. Про це свідчить підсумкова статистика за 9 місяців. Отже, яку роботу пропонують роботодавці сьогодні?

17:16 21.10.2020