ВІТАЄМО ЮНИХ ЧЛЕНІВ МАЛОЇ АКАДЕМІЇ НАУК !

Понад п’ятнадцять років в системі  діяльності освітніх закладів району, а  нині  територіальної громади поряд з участю у Всеукраїнських учнівських олімпіадах з базових дисциплін триває належна і результативна,  самовіддана,  копітка і наполеглива праця педагогів по підготовці своїх вихованців до участі в конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук.

11:23 28.02.2019

День вшанування Героїв Небесної Сотні

В комунальному закладі «Центр дитячої та юнацької творчості» відбувся виховний захід присвячений Дню вшанування Героїв Небесної Сотні, який підготувала і провела керівник гуртків Зуб Жанна Станіславівна..

11:43 26.02.2019

26 чергова сесія від 21.02.2019

21 лютого 2019 року о 14.00 годині в залі засідань селищної ради відбулася  чергова сесія Варвинської селищної ради сьомого скликання.

16:22 25.02.2019

30-річчя виведення радянських військ з Афганістану

У цей день 30 років тому,  15-го лютого 1989-го року,  було виведено останню колону радянських військ з Афганістану.  Варвинський селищний голова Саверська-Лихошва Валентина Василівна відвідала матір загиблого Тищенка Анатолія Григоровича.

15:39 18.02.2019

Активні жінки-рушійна сила у вирішенні соціальних і культурних питань у громаді

07 лютого 2019 року в приміщенні підприємства «Навчально-методичний центр» профспілок м. Чернігів відбулася XII обласна науково-практична конференція «Імплементація гендерної рівності у реформу децентралізації у Чернігівській області». Захід проходив під гаслом «Роль жіночого фактора у розвитку об’єднаних територіальних громад».             Організатори конференції – Департамент сім’ї, молоді та спорту Чернігівської облдержадміністрації, Чернігівський Центр розвитку місцевого самоврядування, Національний університет «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка, громадська організація «Спілка жінок Чернігівщини», підприємство «Навчально-методичний центр» профспілок.

15:44 11.02.2019