Діти – «бджілки» вирушили у тренінг-зал

Збереження та зміцнення здоров’я дошкільників – першочергове завдання для педагогів та батьків. Тому ЗДО «Джерельце» активно впроваджує в освітній процес здоров’язберігаючі технології, що сприяють формуванню здоров’язберігаючої компетентності дошкільників.

09:41 03.04.2019

Ігротека цікавих ідей

По даній проблемі було проведено семінар-практикум для вихователів ЗДО «Дитину виховуємо так, щоб у неї були цінності у душі». Вихователь-методист Рубан Н.А. ознайомила педагогів з основами морально-етичного  виховання дошкільників, а  Сидоренко Н.Г. з особливостями виховання совісті в дошкільному віці.

09:35 03.04.2019

Прямуючи «стежкою дружби»

Питання морально – етичного виховання дошкільників надзвичайно актуальне сьогодні. Тому  з  молодшого дошкільного віку формуємо у  дітей почуття правди, довіри, справедливості, чесності, відповідальності, сорому, совісті, громадянські почуття. З цією метою педагоги ЗДО «Джерельце» проводять з дітьми цікаві форми роботи: заняття, бесіди,  розгляд ілюстрацій, екскурсії, сюжетно рольові ігри та інше.

09:30 03.04.2019

Зробимо Варву чистою!

28 березня 2019 року відбулася загальноселищна акція  «Зробимо Варву чистою!», проведена в рамках загальноукраїнської акції «Зробимо Україну чистою!».

15:36 30.03.2019

Про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходівчення виконавця послуг з вивезення побутових відходів

Виконавчий комітет Варвинської селищної ради (вул. Пилипенка, 3, смт Варва, Варвинський р-н, Чернігівська обл., 17600) оголошує конкурс з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території населених пунктів Варвинської селищної ради Варвинського району Чернігівської області.

09:34 29.03.2019

Діти –це наше щастя

20 березня весь свiт вiдзначав Мiжнародний день щастя. Таке рiшення прийняла Генеральна Асамблея ООН. Пропозицiю щодо вiдзначання Мiжнародного Дня Щастя, висунуту представниками королiвства Бутан, одноголосно пiдтримали всi 193 члени асамблеї.

14:06 22.03.2019

27 чергова сесія від 21.03.2019

21 березня 2019 року о 14.00 годині в залі засідань селищної ради відбулася  двадцять сьома чергова сесія Варвинської селищної ради сьомого скликання

10:38 22.03.2019