12 березня 2019 року в селі Калиновиця відбулися загальні збори мешканців села

На сході були присутні: Варвинський селищний голова – В.В. Саверська-Лихошва, в.о. старости Калиновицького старостинського округу – С.Ю. Булаєв, перший заступник селищного голови – О.В. Кальний, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів влади – І.І. Чаленко, директор КП «Господар» - Р.Ю. Ніязов, начальник відділу земельних відносин – Є.О. Ігнатенко, головні спеціалісти відділу економічного розвитку, містобудування, архітектури та ЖКГ – С.І. Бейкун та П.М. Пінчук.

12:22 13.03.2019

На Чернігівщині СБУ блокувала діяльність міжрегіонального угруповання наркоділків

Співробітники Служби безпеки України блокували у Чернігівській області діяльність міжрегіонального організованого угруповання, яке спеціалізувалося на виготовленні та збуті наркотичних засобів та психотропних речовин.

15:39 06.03.2019

ІНФОРМАЦІЯ  про початок проходження перевірки, передбаченої Законом України “Про очищення влади”

ІНФОРМАЦІЯ про початок проходження перевірки, передбаченої Законом України “Про очищення влади”

Відповідно Закону України “Про очищення влади” для перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, згідно з Порядком проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 563, Варвинською селищною радою 06 березня 2019 року розпочато проведення перевірки щодо ПЕТРЕНКО  Наталії  Василівни,   головного спеціаліста фінансового відділу, головного бухгалтера  Варвинської селищної ради.

11:57 06.03.2019

За повідомленням Управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації 28 лютого-03 березня 2019 року на базі комунального закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів «Варвинський ліцей № 1» Варвинської селищної ради Управлінням освіти і науки облдержадміністрації, комунальним позашкільним навчальним закладом «Центр національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді» спільно з Варвинською селищною радою та за підтримки Українського державного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді проведено Кубок України серед юнаків з пішохідного туризму в приміщенні (відкритий Кубок Чернігівської області).

11:50 01.03.2019

Кубок України з пішохідного туризму – відкритий Кубок Чернігівської області

Варвинський ліцей №1 – спортивна база турклубу «Бригантина», вихованці якого є учасниками і призерами низки обласних і всеукраїнських змагань, 28 лютого – 3 березня приймає юних спортсменів з кількох областей держави на Кубку України з пішохідного туризму – відкритому Кубку Чернігівської області. В урочистому відкритті взяли участь та привітали молодь зі стартом змагань Петро Степовик - директор Чернігівського обласного центру національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді, Варвинський селищний голова Валентина Саверська-Лихошва, директор сільгосптовариства «ІСТ-АГРО», член політради Аграрної партії Микола Гайдай та інші поважні гості.  На правах господарів змагань тепло приймали юних туристів директор ліцею Тетяна Прищенко і головний суддя змагань, наставник «Бригантини» Віктор Гутак, подякувавши за сприяння в організації заходу і підтримку туризму у Варві місцевим органам влади, обласному центру туризму та депутату облради, голові обласної організації Аграрної партії С.А. Гайдаю.  Змагальна частина Кубку триватиме три дні, у цей час навчальний заклад забезпечуватиме проживання й харчування дітвори, а вже у суботу знатимемо імена переможців.

10:02 01.03.2019