Нарада з питань мобілізації

27 липня селищний голова Валентина САВЕРСЬКА-ЛИХОШВА за участі начальника 3 відділу Прилуцького РТЦК та СП Сергія ШИЛО, поліцейського офіцера громади Юрія БОРСУКА, Анатолія ДУБЧАКА та Марини ЦЕЛЕП, працівників  сектору оборонної роботи та цивільного захисту та представників територіального центрру комплектування  провела нараду  з питань  проведення мобілізаційних заходів.

11:33 27.07.2023

Благодійна допомога від фонду РОКАДА

Чернігівське представництво фонду «Рокада», що є виконавчим органом УВКБ ООН, надали благодійну допомогу внутрішньо переміщеним особам, що зареєстровані на території Варвинської громади,  сім’ям та особам, що перебувають у складних життєвих обставинах. Ця допомога є результатом плідної співпраці фонду та спеціалістів КЗ «Центр соціальних служб».

14:56 26.07.2023

Комісія з питань захисту прав дитини

24 липня відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини Варвинської селищної ради під головуванням селищного голови Валентини САВЕРСЬКОЇ-ЛИХОШВИ.  На порядок денний було винесено питання про позбавлення батьківських прав громадян відносно двох малолітніх дітей.

16:10 24.07.2023

Автошколи для осіб з інвалідністю

Якщо ви хочете отримати нові навички і брати від життя максимум – приходьте навчатися в Автошколи для осіб з інвалідністю. Тут потурбувались про доступність навчання для всіх.

15:39 21.07.2023

У Державний аграрний реєстр додано функцію приєднання до кабінету фермерського господарства земель громадян України - членів фермерських господарств

Новий функціонал дозволить фермерським господарствам отримувати через ДАР допомогу на усі землі у складі ФГ, зокрема ті, що належать громадянам - членам фермерського господарства на праві власності, користування.

12:50 21.07.2023

Засідання 42 сесії Варвинської селищної ради

20 липня під головуванням селищного голови Валентини Саверської-Лихошви відбулося пленарне засідання чергової 42 сесії селищної ради восьмого скликання.   У роботі сесії взяли участь 18 депутатів. На сесії було розглянуто  30  питань, по яких прийнято відповідні рішення. Рішення сесії  будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті селищної ради.

10:04 21.07.2023

Засідання постійних комісій

20 липня на засіданнях постійних комісій селищної ради розглянуто питання та погоджено проєкти рішень, що внесені до порядку денного пленарного засідання 42 сесії селищної ради.

09:49 21.07.2023