Служба безпеки України новини

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій прийняла рішення стосовно формату Богослужінь у всіх храмах України

Зокрема прийнято рішення стосовно того, що у дні християнського Великодня, іудейського Песаха і мусульманських ночі Бараат і початку місяця Рамадан, Богослужіння проходитимуть  тільки за участі священнослужителів та людей, що забезпечують онлайн-трансляцію. Парафіяни зможуть відвідувати храми індивідуально по одній-дві людини, коли богослужіння там не буде.

10:23 10.04.2020

СБУ: просимо громадян, які повертаються із-за кордону серйозно поставить до свого здоров’я

Для протидії поширенню коронавірусної інфекції та зниженню ризиків інфікування СБУ просить громадян, які нещодавно перебували за кордоном та повернулися на Батьківщину, не зволікати зі зверненням до лікарів.

13:20 26.03.2020

На Чернігівщині двох поліцейських, яких СБУ затримала на хабарі, засуджено до 5 років ув’язнення

Двох поліцейських групи швидкого реагування Прилуцького відділу поліції Чернігівської області, яких Служба безпеки України викрила на одержанні неправомірної вигоди, засуджено до 5 років позбавлення волі.

09:56 19.03.2020

СБУ: просимо громадян зберігати спокій та не вестися на провокації стосовно коронавірусу

Управління СБ України у Чернігівській області просить громадян свідомо та відповідально поставитись до обмежувальних заходів, запроваджених у країні для запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19 і мінімізації ризиків зараження цією хворобою.

09:19 19.03.2020

Інформуємо про зміни у роботі громадської приймальні Управління СБУ в Чернігівській області

Через запровадження обмежувальних заходів у зав’язку із поширенням коронавірусної інфекції COVID-19 повідомляємо, що громадська приймальня Управління СБ України в Чернігівській області, яка знаходиться за адресою: м. Чернігів, вул. Шевченка,28, тимчасово не працюватиме.

09:19 19.03.2020

Попереджено нелегальне вивезення до Росії комплектуючих до радіолокаційних станцій

Незаконне переправлення до Росії комплектуючих до військових радіолокаційних станцій попередили співробітники Служби безпеки України у взаємодії з прикордонниками Чернігівського прикордонного загону.

17:42 11.03.2020