Варвинський сектор Прилуцької філії Чернігівського обласного центру зайнятості

Як створити резюме?

На Освітньому порталі Державної служби зайнятості доступний сервіс із написання резюме https://skills.dcz.gov.ua/.../stvorennya-rezyume-na-sajti/

14:06 12.05.2022

Шановні клієнти!

Відтепер ви зможете подавати заяви про надання чи поновлення статусу безробітного, про призначення чи поновлення допомоги по безробіттю також через наш чат-бот https://chatbot.page/oZBkH-.

14:05 12.05.2022

Освітні можливості для дорослого населення від служби зайнятості

За направленням служби зайнятості можна безкоштовно і в стислі терміни здобути затребувану на ринку праці професію чи підвищити кваліфікацію. Безробітні навчаються виключно на замовлення роботодавців, а отже з гарантією працевлаштування.

12:35 23.02.2022

За затребуваною професією – до Чернігівського вищого професійного училища

Щоб з дипломом на руках не поповнити лави безробітних, в службі зайнятості радять обирати затребувану на ринку праці професію, зважаючи на власні здібності та уподобання. Наразі саме робітничі професії – є запорукою професійного успіху та найефективнішим захистом від безробіття. Здобути одну з них можна в КЗ «Чернігівське вище професійне училище».

12:18 14.02.2022

Зловживати статусом безробітного не варто

Про це попереджають у службі зайнятості. Бо серед офіційно зареєстрованих безробітних є такі, які намагаються «всидіти на двох стільцях», а саме: перебувати у статусі безробітного, отримуючи допомогу по безробіттю, та паралельно мати інший дохід. Такі дії обертаються несприятливими наслідками, передусім, для самих безробітних. А незаконно отримані кошти рано чи пізно доведеться повертати.

14:31 10.02.2022