Варвинський сектор Прилуцької філії Чернігівського обласного центру зайнятості

Більше 4 тисяч працевлаштованих

Ще 361 безробітного залучено до громадських та інших робіт тимчасового характеру, 653 -скеровано на професійне навчання. Такі підсумки роботи обласної служби зайнятості протягом січня-липня 2022 року. Загалом же з початку року її послугами скористалися 24,5 тис. безробітних, що перебували на обліку. Про це повідомила директорка Чернігівського обласного центру зайнятості Лідія Падалка.

09:59 10.08.2022

Вільне володіння рідною мовою підвищує вашу конкурентоспроможність на ринку праці, розширює можливості щодо працевлаштування та кар’єрного росту. Тому російськомовним шукачам роботи у службі зайнятості радять вивчати рідну мову. Допоможе в цьому Duolingo https://uk.duolingo.com/

09:58 10.08.2022

Вчи українську з Є-мовою!

Знання державної мови – обов’язок кожного українця і важлива професійна якість людей багатьох професій. Вільне володіння рідною мовою підвищує вашу конкурентоспроможність на ринку праці, розширює можливості щодо працевлаштування та кар’єрного росту. Тому російськомовним шукачам роботи у службі зайнятості радять вивчати рідну мову. Допоможе в цьому «Є-мова» (https://emova.language-ua.online/)

09:34 08.08.2022

«Право на захист» для безробітних

Юридична консультація – це завжди актуально, а тим паче під час воєнного стану, коли багато людей опинилися у складній життєвій ситуації, і у них накопилося чимало питань. Шанс отримати відповіді на них з’явився у безробітних на семінарах, які організовує служба зайнятості спільно з благодійним фондом «Право на захист».

11:20 28.07.2022

Понад 100 жителів області подали заяви на отримання мікрогранту

На Чернігівщині вже понад 100 громадян подали заяви на отримання мікрогранту на створення або розвиток власного бізнесу через портал «Дія». Виконавцями цієї державної програми є Мінекономіки, Ощадбанк і Державна служба зайнятості.

12:18 27.07.2022

Чому не варто зловживати статусом безробітного?

Серед офіційно зареєстрованих безробітних є такі, які намагаються «всидіти на двох стільцях», а саме: перебувати у статусі безробітного, отримуючи допомогу по безробіттю, та паралельно мати інший дохід.

11:37 15.07.2022