ДО УВАГИ РОБОТОДАВЦІВ!

Реєстрація роботодавців здійснюється Чернігівським обласним відділенням Фонду соціального захисту інвалідів до 1 лютого 2019 року, якщо за підсумками звітного року кількість працюючих, для яких це місце роботи є основним, становить 8 і більше осіб.

10:45 29.12.2018

Дорогі мешканці Варви та Варвинщини!

Дорогі земляки! Новий рік – одне із найулюбленіших свят кожного з нас,яке асоціюється з Дідом Морозом, ялинкою, шампанським, подарунками, радістю і величезним бажанням, щоб прийдешній рік був кращим, ніж минулий.

15:28 28.12.2018

Щодо праці неповнолітніх

Відповідно до статті 187 Кодексу Законів про працю України (далі – КЗпП) неповнолітні, тобто особи, що не досягли вісімнадцяти років, у трудових правовідносинах прирівнюються у правах до повнолітніх, а в галузі охорони праці, робочого часу, відпусток та деяких інших умов праці користуються пільгами, встановленими законодавством України.

15:23 28.12.2018

23 позачергова сесія

28 грудня 2018 року о 12.00 в залі засідань селищної ради відбудеться  двадцять третя позачергова сесія селищної ради сьомого скликання.

09:12 27.12.2018

22 позачергова сесія

20 грудня 2018 року о 14.00 в залі засідань селищної ради відбудеться  двадцять друга позачергова сесія селищної ради сьомого скликання.

11:15 18.12.2018

Запрошуємо школярів до участі у мистецькому конкурсі «Податкова абетка»

Національний університет державної фіскальної служби України оголошує ІІ Всеукраїнський Мистецький конкурс, який відбувається у рамках Всеукраїнського конкурсу «Податківець майбутнього»:

09:37 14.12.2018

Звітність у разі смерті засновника юридичної особи

У разі смерті єдиного засновника юридичної особи, який одночасно був відповідальною особою (директор/бухгалтер) за подання податкової звітності відповідальним за своєчасність подання звітності такої юридичної особи буде спадкоємець, який заявив своє право на підприємство.

09:32 14.12.2018