Оголошення

30 листопада 2018 року стартував новий спільний Проект ЄС/ПРООН «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень». В рамках цього Проекту передбачається створення та підтримка існуючих ОСББ для отримання в подальшому грантових коштів з Фонду енергоефективності та інших джерел. Інформацію можна отримати за посиланням:

16:03 22.01.2019

2 лютого 2019 року фарс Сергія Бєлова «Мамуля» Народного аматорського театру «Рампа»

Комунальний заклад "Варвинський будинок культури" запрошує 2 лютого 2019 року  мешканців та гостей Варвинщини на сучасну комедію – фарс Сергія Бєлова «Мамуля» Народного аматорського театру «Рампа», Прилуцького міського будинку культури. Режисер  - постановщик – заслужений працівник культури України Анатолій Кизим. Початок о 17 годині, вартість 30 грн. Квитки можна придбати в будні з 8 до  17 години. З приводу придбання квитків звертатись за тел. 093-58-53-190 або 066-38-50-411.

08:39 22.01.2019

Стажування на робочому місці до оформлення трудових відносин – не правомірно.

Нині на ринку праці нерідко трапляється, що роботодавець, щоб застрахувати себе від небажаних наслідків, проводить стажування працівників перед оформленням на роботу. Проте це – не правомірно. Є законний шлях перевірити, чи відповідає працівник займаній посаді.

10:43 18.01.2019

24 чергова сесія

17 січня 2018 року о 14.00 в залі засідань селищної ради відбудеться  двадцять четверта чергова сесія селищної ради сьомого скликання.

16:49 15.01.2019

З 01 січня 2019 року зросли розміри штрафів за порушення трудового законодавства

Згідно із Законом України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» мінімальна заробітна плата у 2019 році становить 4173 грн. та у погодинному розмірі – 25,13 грн. Збільшились відповідно і розміри штрафів за порушення законодавства про працю.

10:12 11.01.2019

Легалізація трудових відносин і заробітної плати

Сьогодні в Україні гостро стоїть проблема легалізації трудових відносин та заробітної плати. На жаль, відносини між роботодавцями та найманими працівниками не завжди відповідають нормам законодавства. Часто працівники отримують офіційну зарплату меншу за мінімальну (або на рівні мінімальної), а решту зарплати - у «конверті». Таким способом роботодавці ухиляються від сплати податку. Не рідкість і випадки, коли працівники взагалі офіційно не оформлені на роботу.

08:35 11.01.2019

До відома жителів Варвинської об’єднаної територіальної громади

Надання одноразової матеріальної допомоги в розмірі 5000,00 грн. при народженні(усиновленні) дитини надається сім`ї, члени якої зареєстровані і проживають (більше одного року) на території населених пунктів Варвинської об’єднаної територіальної громади.

16:06 10.01.2019

Графік проведення сходів громадян

Варвинська селищна рада повідомляє графік проведення сходів громадян в населених пунктах Варвинської об’єднаної територіальної громади:

15:56 10.01.2019