Хто може бути донором крові

В умовах війни донорство крові набуло особливого сенсу і значення. Адже донорська кров дозволяє рятувати життя як військових, так і цивільних в той час, коли на фронті тривають бойові дії, а росіяни продовжують тероризувати обстрілами українські міста і села.

09:07 24.06.2024

Роз’яснення щодо питання про випилювання дерев за межами села Мармизівка

Зважаючи на звернення громадян до Варвинської селищної ради щодо питання про випилювання дерев за межами села Мармизівка, надаємо роз’яснення -  Варвинська селищна рада ніякого дозволу на вибіркову санітарну рубку не надавала та не погоджувала перелік заходів, оскільки згідно чинного законодавства не має повноважень на здійснення такої діяльності. Ці землі є обласною комунальною власністю.

11:46 21.06.2024

Найближчим часом простори психологічної підтримки у Варвинській, Талалаївській та Срібнянській громаді будуть відкриті для відвідувачів

Ментальне здоров’я є невід’ємною частиною щасливого життя. Воно об’єднує здоровий дух та психіку людини в одне ціле, що необхідне для повноцінного та здорового життя. Воно є важливим для втілення бажань, реалізації цілей, доброго фізичного самопочуття. А з іншого боку — психологічне здоров’я кожної людини важливе для всього суспільства.

11:42 21.06.2024

Клас безпеки у Варвинському ліцеї №1

19 червня у Варвинському ліцеї №1 відбулося відкриття КЛАСУ БЕЗПЕКИ. Він облаштований у кабінеті Захисту України. Усе обладнання придбане за кошти Варвинської СТГ. Клас має декілька зон: пожежної безпеки, мінної безпеки, домедичної допомоги, безпеки життєдіяльності та психологічного розвантаження. Усі ці зони присутнім гостям закладу презентували члени учнівського самоврядування "Єдність". Учні нагадали правила безпечного поводження з вибухонебезпечними предметами, правила дорожнього руху. Особливо повчально та цікаво було в зоні домедичної допомоги.

10:09 21.06.2024

ДО ВІДОМА ВЛАСНИКІВ ПАСІК: Щодо запровадження моніторингу загибелі бджіл

З метою узагальнення інформації про кількість випадків загибелі бджіл та встановлення причин, що призвели до цього, Міністерство аграрної політики та продовольства запроваджує моніторинг кількості випадків загибелі бджіл у 2024 році. Моніторинг міститиме інформацію про випадки отруєння бджіл внаслідок застосування засобів захисту рослин, а також інші можливі причини їх загибелі.

16:43 20.06.2024

Засідання 56 сесії Варвинської селищної ради

20 червня під головуванням секретаря селищної ради Миколи Гайдая відбулося пленарне засідання чергової 56 сесії селищної ради восьмого скликання. У роботі сесії взяли участь 19 депутатів. На сесії було розглянуто  23 питання,  по яких прийнято відповідні рішення. Рішення сесії  будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті селищної ради.

16:00 20.06.2024

Громада у скорботі

19 червня  Варвинщина у глибокій скорботі провела в останню путь вірного сина України, мужнього захисника з Варви  – Віктора Володимировича Колоса.

15:11 19.06.2024

Арттерапія для дітей соціально вразливих категорій

18 червня представники Запорізького благодійний фонду “Єдність” провели з дітьми соціально вразливих категорій арттерапевтичне заняття, яке направлене на збільшення ресурсності дітей та покращення їхнього загального психологічного стану.

14:45 18.06.2024