Дата: від до Скинути

У Прилуках поліцейські задокументували спробу нетверезого водія дати неправомірну вигоду патрульним

Поліцейські відділу реагування патрульної поліції Прилуцького районного відділу поліції викрили 37-річного водія легковика, який мав явні ознаки алкогольного сп’яніння та спробував «відкупитися» від відповідальності за 5 тисяч гривень.

10:48 12.02.2024

Анна Чечота - учасниця Всеукраїнської олімпіади з екології

11лютого в нашій громаді завершується ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів 2023-2024 року. Сьогодні учасницею Всеукраїнської олімпіади з екології стала Анна Чечота, учениця 10 класу Озерянського ЗЗСО І-ІІІ ст. Олімпіада проходила в один тур : виконання теоретичних завдань ( тести, відкриті питання, задачі) та захист екологічного проєкту на тему: "Екологічна оцінка біорізноманіття озерянських заказників - перспектива створення регіональної екологічної мережі". Дякуємо Валентині Щербині, педагогині Озерянського освітнього закладу, за підготовку учениці до олімпіади. Працівники Центру ПРПП бажають всім учасникам ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад перемоги. Перемога! Таке позитивне слово після кропіткої роботи і довгих очікувань. Від щирого серця зичимо всім здобувачам освіти в подальшому не менш яскравих звершень і злетів, завжди у всьому бути тільки першими. Хай зірка слави не згасає, сили накопичуються, а доля буде прихильною до вас. Разом до перемоги!

10:43 12.02.2024

Як розпізнати затримку розвитку дитини дошкільного віку?

«Як допомогти дитині, щоб труднощі у її розвитку не стали значними?» - ці та інші питання розглянуто 05.02. 2024р на засіданні «круглого столу» педагогічного загалу ЗДО «Казка» за участю фахівця (консультанта) ІРЦ Н. Волох. На розгляд вихователів були представлені методичні рекомендації, розроблені фахівцями (консультантами) ІРЦ: «Червоні прапорці у розвитку дітей віком від 2 до 6 (7) років», «Співпраця ІРЦ, ЗДО і батьків дітей, які мають труднощі у розвитку», «Поради психолога щодо роботи з батьками». В ході роботи заходу обговорено питання відносно вчасного виявлення особливостей розвитку дошкільника на ранній стадії, зміщення фокусу роботи від суто потреб дитини до уваги сім`ї загалом та поетапні кроки організації інклюзивної освіти, надання педагогічно-психологічних і корекційно - розвиткових послуг дитині із порушенням розвитку.

09:49 09.02.2024

Що треба знати про сексуальне насильство пов’язане з конфліктом

Сексуальне насильство, пов’язане з конфліктом (СНПК), стає жахливою та руйнівною зброєю, яку ворог свідомо використовує у воєнних конфліктах для створення атмосфери страху, безпорадності та деморалізації населення.

09:21 09.02.2024

Запобігання домашньому насильству

Війна призвела до зростання випадків домашнього насильства, оскільки це явище може набувати різних форм та проявів, що становлять загрозу для кожної людини, незалежно від статі та віку.

09:17 09.02.2024

Протидія дискримінації за ознакою статі

Дискримінація за ознакою статі може призвести до вчинення інших неправомірних дій, включаючи фізичне і психологічне насильство проти жінок та чоловіків. Відтак, протягом 2023 року до обласних та Київської міської військових адміністрацій надійшло 296 звернень щодо такої дискримінації, до ЦОВВ станом на листопад 2023 року – 40 звернень.

09:13 09.02.2024