Дата: від до Скинути

Технічне обслуговування внутрішньобудинкових мереж (ВБСГ) – це ваша безпека та безпека людей, що живуть поруч.

Воно проводиться, щоб завчасно виявити витоки газу (які можуть бути неочевидними для споживачів) та запобігти  аварійним ситуаціям. Адже будь-які мережі, а тим паче газопроводи – це об’єкт підвищеної небезпеки, їх потрібно регулярно перевіряти та обслуговувати.

11:39 04.04.2024

День дитячої книги у Варвинській публічній бібліотеці

Щороку 2 квітня світова спільнота відзначає День дитячої книги. Адже саме книга відкриває малечі двері у великий захопливий світ, наповнений новими знаннями і пригодами, вчить розуміти себе та інших, робить їх трішки мудрішими та щасливішими.

14:36 02.04.2024

Город на вікні у дитячому садочку Джерельце

Велике значення в пізнавальному розвитку дітей, виховання екологічної культури, правильної поведінки в природі має вирощування рослин на вікні - «Город на вікні». Тут діти можуть отримувати перші навички вирощування рослин своїми руками, догляд за ними, дізнаються про умови зростання різних рослин.

08:22 02.04.2024

Тренінг -  Домедична допомога

Тренінг - Домедична допомога

30 березня цього року у приміщенні Варвинської мистецької школи, відбувся тренінг для жінок та дівчат громади на тему: «Домедична допомога», за участі тренерів ГО «Червоний хрест» м. Чернігів.

17:00 01.04.2024

Тренінг  з підвищення кваліфікації  - Діальнісний підхід у початковій школі в реаліях сьогодення

Тренінг з підвищення кваліфікації - Діальнісний підхід у початковій школі в реаліях сьогодення

28 березня 2024 року Варвинський ліцей №1 зустрічав учасників тренінгу з підвищення кваліфікації "Діальнісний підхід у початковій школі в реаліях сьогодення". Навчання для педагогічних працівників Варвинської ТГ проведено за сприяння The Lego Foundation. Коучерами були сертифіковані тренери Юлія Сіромяткіна та Олена Лісовець.

09:41 01.04.2024

Відкритий чемпіонат Чернігівської області з дзюдо серед юнаків та дівчат

27 березня відбувся відкритий чемпіонат Чернігівської області з дзюдо серед юнаків та дівчат, де в черговий раз вихованці Варвинської ДЮСШ на чолі з тренером Максимом Мовчаном продемонстрували справжній бійцівський характер та бажання перемогти.

09:31 01.04.2024

Нарада директорів закладів освіти громади

29 березня у відділі освіти Варвинської селищної ради відбулася нарада директорів закладів освіти громади за участі спеціалістів відділу освіти.Розглянули нагальні питання,обговорили та спланували роботу пришкільних таборів. Також довели до відома і виконання розпорядження селищного голови про завершення опалювального періоду 1 квітня 2024 року.Представник компанії EDDY презентував директорам цифрову освітню платформу для роботи педагогів та адміністрації закладів,розповів про деталі та опції даного інструменту.Разом з колегами обговорили реформу НУШ та мережу закладів відповідно до цієї реформи.В індивідуальних зустрічах проговорили проблеми закладів,фінансування та участь в проектах.

09:29 01.04.2024

Тарілка здорового харчування

Від того, що ми їмо залежить те, як ми виглядаємо, як себе почуваємо і в якому стані буде наше здоров’я в майбутньому. Останнім часом більшість українців живе в стресі через війну, а стрес або стимулює апетит, або прибирає його повністю. І перший, і другий варіант є не корисним для людини, тому зараз ми з допомогою порад Міністерства охорони здоров’я поговоримо про те, що потрібно їсти, щоб бути здоровим.

09:20 01.04.2024

Шановні мешканки Варвинської громади!

30 березня цього року о 1000, у приміщенні Варвинської мистецької школи, за адресою: селище Варва, вул. Захисників України, б. 1, буде проводитися тренінг для жінок та дівчат громади на тему: «Домедична допомога» за участі тренерів ГО «Червоний хрест» м. Чернігів.

14:51 29.03.2024