Дата: від до Скинути

Дільничні офіцери поліції Прилуччини звітують перед мешканцями громад про результати роботи за минулий рік

Дільничні офіцери Прилуцького районного відділу поліції інформують населення про проведену упродовж минулого року роботу на території обслуговування.

14:20 07.02.2024

Директор КНП "Варвинська лікарня" інформує про виконання протокольного доручення

На пленарному засіданні селищної ради 25 січня 2024 року заслухано питання функціонування педіатричного відділення. В.о. директора КНП «Варвинська лікарня» Ірині Косенко-Ткач було доручено розглянути пропозиції членів територіальної громади щодо діяльності відділення та надати письмову відповідь. Про виконання протокольного доручення депутатів керівник лікарні інформує.

11:54 07.02.2024

ЗАПРОШУЄМО КОМПАНІЇ В ПРОЄКТ: “НАВІГАЦІЯ ПОВЕРНЕННЯ ВЕТЕРАНІВ: ПРОФЕСІЙНІ РІШЕННЯ ДЛЯ КОМПАНІЙ”

Громадська  організація  "Центр Зайнятості Вільних Людей"  запрошує HR-ів, працівників відділів кадрів та керівників підрозділів, в яких працюють ветерани, взяти участь у першому етапі проєкту — базовій навчально-консультаційній програмі для ефективної співпраці з ветеранами.

16:06 05.02.2024

За матеріалами СБУ довічне ув’язнення отримав російський комбат, який закатував українського воїна під час окупації Чернігівщини

За матеріалами Служби безпеки України до довічного ув’язнення заочно засуджено російського загарбника, який вчиняв воєнні злочини у період тимчасової окупації частини північних регіонів України.

15:50 05.02.2024

Антишахрайський рейд: поліцейські Прилуччини застерігають громадян від дій шахраїв

Інформаційні листівки з ілюстрованими порадами поліцейські роздали та розмістили у найбільш відвідуваних місцях Срібнянщини. Також разом з громадянами обговорили приклади найбільш поширених шахрайських схем та правильний алгоритм дій у подібних ситуаціях.

15:48 05.02.2024

На Прилуччині поліцейські продовжують проводити відпрацювання із протидії незаконному збуту підакцизних товарів

У ході перевірок торговельних закладів у населених пунктах Срібнянської, Сухополов’янської та Ічнянської територіальних громадах співробітники Прилуцького районного відділу поліції вилучили тютюн, який реалізовувався в роздріб, цигарки та електронні сигарети без марок акцизного податку.

15:33 05.02.2024

«Безпека понад усе» : у Прилуках поліцейські та рятувальники завітали до дітей з мобільним класом безпеки

Співробітники обох відомств провели тематичні профілактичні урок для учнів Прилуцького ліцею № 1 та Прилуцького ліцею №9. Заняття пройшли в рамках проєкту «Мобільний клас безпеки».

15:31 05.02.2024

Перейшов за посиланням для зарахування коштів під час продажу товарів та втратив понад 130 тисяч гривень: поліція застерігає громадян від шахраїв

Поліцейські закликають громадян під час купівлі-продажу товарів не переходити за сумнівними посиланнями в Інтернеті та не вводити секретні паролі своїх банківських карток на незнайомих та підозрілих веб-сайтах.

15:30 05.02.2024