Новий потужний сміттєвоз придбано для селищного КП

Немало нарікань варвинців на якість і оперативність комунального обслуговування у селищі й селах громади лунає через застарілу й  недостатню матеріально-технічну базу місцевого комунального підприємства, тож впродовж останніх років радою громади – засновником КП “Господар”,  здійснено низку потрібних  придбань, як із залученням коштів держбюджету, спонсорської допомоги, так  і з власного бюджету.

10:04 17.05.2019

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ ВИШИВАНКИ

Ми всі різні. Але нас об'єднує любов до України! З Днем української вишиванки! Серед усіх народів світу це наш родовий генетичний код!  Код на Щастя,Успіх,Заможність,Радість,Добро та МИР!!!

14:13 16.05.2019

День пам'яті та примирення у громаді

День Перемоги у Другій світовій у Варві відзначено мітингом у парку Слави. Цій традиційній акції пам`яті полеглих у роки війни і пошани до живих нинішня травнева негода не завадила, дощик припустив вже опісля, тож тут було велелюдно: представники районної і селищної влади, активісти ветеранської організації, учні і педагоги навчальних закладів, варвинці, котрі шанують пам`ять рідних і оносельців.

11:31 10.05.2019

29 позачергова сесія від 08.05.2019

08 травня 2019 року о 15.00 годині в залі засідань селищної ради відбулася  двадцять дев'ята позачергова сесія Варвинської селищної ради сьомого скликання.

16:57 08.05.2019

Спартакіада учнівської молоді

8 травня на селищному стадіоні «Юність» відбулася спартакіада учнівської молоді. Перемогу в загальному заліку здобула збірна юнаків КЗЗСО І-ІІІ ступенів «Варвинський ліцей №1» у складі:

14:30 08.05.2019

33-я річниця Чорнобильської трагедії

26 квітня 2019 року  відбулися урочисті й пам'ятні заходи до  33-ї річниці Чорнобильської трагедії за участю керівництва та депутатського корпусу  Варвинської селищної ради, Варвинської РДА а також  учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

12:21 26.04.2019