Новини

У грудні 2019 року Варвинською селищною радою для потреб громади придбано навантажувач універсальний АМКОДОР 342С4 в комплекті з відвалом для чищення снігу.

Вартість придбання навантажувача 1 840 800,00 грн., в тому числі за рахунок коштів місцевого бюджету (61%) та субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад (39%).

10:37 24.12.2019

«Квітка бажань»

На базі закладу дошкільної освіти «Джерельце», в рамках вивчення системи роботи  вихователя, що атестується   Сидоренко Н.Г. був здійснений колективний перегляд заняття – квесту з пріоритетом соціалізації на тему «Квітка бажань»Протягом заняття дошкільники вчились розв’язувати проблемні ситуації, застосовувати свої знання на практиці  у нестандартних ситуаціях та вирішувати елементарні винахідницькі завдання.

16:35 19.12.2019

У четвер, 19 грудня, відзначається День святого Миколая Чудотворця

В українців існує традиція у це свято класти дітям під подушку подарунки, а дорослих заведено вітати побажаннями миру й достатку. Тож вітаємо зі світлим святом святого Миколая, бажаємо Вам і Вашим родинам знайти в його особі надійного заступника і помічника, нехай він оберігає Вас від бід та напастей, будьте завжди здорові, успішні й щасливі!

11:02 19.12.2019

Варвинська селищна рада повідомляє, що за результатами земельних торгів

які відбулися 18.12.2019 року, з продажу права оренди строком на 5 років на земельну ділянку комунальної власності несільськогосподарського призначення площею 0,0368 га, кадастровий номер 7421155100:01:004:0173, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, що розташована по вул. Шевченка, 37а в смт Варва на території Варвинської селищної ради Варвинського району Чернігівської області, розмір річної орендної плати за користування даною земельною ділянкою становить 5358 грн. 04 коп. і складає 6,2 % від нормативно-грошової оцінки даної земельної ділянки.

10:35 19.12.2019

Світлана Рожок: 2020 рік буде роком можливостей для відновлення багатоквартирних будинків.

10 грудня у Варві відбулась чергова зустріч жителів багатоквартирних будинків, фахівців селищної ради з національним консультантом зі створення та розвитку ОСББ у Чернігівській області Проекту ЄС/ПРООН «HOUSES» Світланою Рожок. Проект ЄС/ПРООН «HOUSES» реалізується в усіх 24 областях України, надаючи юридичну, інформаційну, консультаційну підтримку вже створеним ОСББ та допомагає жителям багатоквартирних будинків створювати ОСББ та впроваджувати заходи енергоефективності в багатоквартирних будинках.

12:26 16.12.2019

14 грудня – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. 26 квітня 1986 року на енергоблоці №4 Чорнобильської АЕС, яка розташована в двох кілометрах від міста Прип’ять та вісімнадцяти кілометрах від міста Чорнобиль, ст

У ліквідації катастрофи взяли участь до 900 000 людей. У район ЧАЕС були направлені пожежні, співробітники міліції, медпрацівники, військовозобов’язані. Тут вони працювали позмінно. Ті, хто набирали максимально допустиму дозу радіації, виїжджали, а на їх місце приїжджали інші.

11:50 13.12.2019