14 березня 2019 року в селі Леляки відбулися загальні збори мешканців села

На сході були присутні: Варвинський селищний голова – В.В. Саверська-Лихошва, в.о. старости Леляківського старостинського округу – Н.М. Бачиш, перший заступник селищного голови – О.В. Кальний, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів влади – І.І. Чаленко, директор КП «Господар» - Р.Ю. Ніязов, начальник відділу земельних відносин – Є.О. Ігнатенко.

15:30 15.03.2019

12 березня 2019 року в селі Калиновиця відбулися загальні збори мешканців села

На сході були присутні: Варвинський селищний голова – В.В. Саверська-Лихошва, в.о. старости Калиновицького старостинського округу – С.Ю. Булаєв, перший заступник селищного голови – О.В. Кальний, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів влади – І.І. Чаленко, директор КП «Господар» - Р.Ю. Ніязов, начальник відділу земельних відносин – Є.О. Ігнатенко, головні спеціалісти відділу економічного розвитку, містобудування, архітектури та ЖКГ – С.І. Бейкун та П.М. Пінчук.

12:22 13.03.2019

На Чернігівщині СБУ блокувала діяльність міжрегіонального угруповання наркоділків

Співробітники Служби безпеки України блокували у Чернігівській області діяльність міжрегіонального організованого угруповання, яке спеціалізувалося на виготовленні та збуті наркотичних засобів та психотропних речовин.

15:39 06.03.2019

ІНФОРМАЦІЯ про початок проходження перевірки, передбаченої Законом України “Про очищення влади”

Відповідно Закону України “Про очищення влади” для перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, згідно з Порядком проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 563, Варвинською селищною радою 06 березня 2019 року розпочато проведення перевірки щодо ПЕТРЕНКО  Наталії  Василівни,   головного спеціаліста фінансового відділу, головного бухгалтера  Варвинської селищної ради.

11:57 06.03.2019

За повідомленням Управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації 28 лютого-03 березня 2019 року на базі комунального закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів «Варвинський ліцей № 1» Варвинської селищної ради Управлінням освіти і науки облдержадміністрації, комунальним позашкільним навчальним закладом «Центр національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді» спільно з Варвинською селищною радою та за підтримки Українського державного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді проведено Кубок України серед юнаків з пішохідного туризму в приміщенні (відкритий Кубок Чернігівської області).

11:50 01.03.2019