Мова – духовний скарб нації

Щорічно 21 лютого наша країна разом з усім світом відзначає День рідної мови. З нагоди цієї події учні 9-Б класу Варвинського ліцею №2 разом зі своїм класним керівником Никоненко Т.П. та вчителем української мови й літератури Бойко В.Д. провели  урочистий захід, на якому учні доторкнулись до краси  й величі української мови, закликали гордитись тим, що вони живуть на такій чудовій і мальовничій землі, а Валентина Дмитрівна спонукала всіх учнів до створення у їхніх душах світлиці, в якій вони зберігатимуть найцінніший скарб – РІДНУ УКРАЇНСЬКУ МОВУ.

11:07 21.02.2024

Навчальні бокси для дошкільнят від народного депутата Валерія Зуба

А знаєте, що реальні добрі справи робляться тихо? Увечері дзвінок,я збираюся в гості з невеличкими подаруночками до ваших дошкільників.Це був дзвінок від народного депутата України Валерія Зуба. Потім приємне спілкування з його дружиною Інною Зуб, яка повідомила,що будуть завтра з невеликими сюрпризами для дитячих колективів. Ті бокси ,які були подаровані сьогодні- це просто десятки кілограмів щастя у вигляді ігор,дидактичних матеріалів, роздаткових матеріалів, канцтоварів як для діток ,так і для педагогів закладів дошкільної освіти Журавки, Варви та Озерян.Я щиро вдячна

10:23 21.02.2024

Мобільна медична команда побувала у Світличному

Одним з важливих для сільських жителів проектів, що продовжує працювати у Варвинській громаді є проект “Відновлення доступу до медичних послуг”, спрямований на розширення переліку активностей зі стабілізації та відновлення доступу населення до медичних та психологічних послуг, що в результаті сприяє наближенню послуг до жителів за місцем проживання.

15:37 20.02.2024

День пам'яті Героїв Небесної Сотні у Варвинському ліцеї №2

20 лютого в Україні - День пам'яті Героїв Небесної Сотні. У цей день ми вшановуємо пам’ять тих, хто віддав своє життя під час подій Революції Гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права та свободи людини, європейське майбутнє України. Небесна Сотня стала прикладом мужності та звитяги для теперішніх героїв російсько-української війни, які гідно захищають територіальну цілісність України, утверджуючи право людини на вільне життя.

11:28 20.02.2024

У Прилуках поліцейські затримали торгівця психотропними речовинами

У результаті проведення оперативно-розшукових заходів співробітники Прилуцького районного відділу поліції викрили 45-річного раніше судимого місцевого мешканця, який збував психотропи «з рук в руки». Зловмисника помістили до ізолятора тимчасового тримання.

08:00 20.02.2024

На Прилуччині поліцейські під час обшуку вилучили наркотиків на понад 20 тисяч гривень

Співробітники Прилуцького районного відділу поліції задокументували протиправну діяльність 44-річного мешканця Варвинської громади, який причетний до незаконного обігу наркотичних засобів.

15:58 19.02.2024

В Чернігові відкрили оновлене приміщення сервісного центру ПФУ

У зв’язку з переїздом, відділ обслуговування громадян № 1 (сервісний центр) Управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області, який розміщувався за адресою: м. Чернігів, вул. Шевченка, 162, здійснює прийом відвідувачів за новою адресою: м. Чернігів, вул. Музична, 1 а (район колишньої фабрики музичних інструментів).

15:54 19.02.2024

Війна відбувається не лише за територіальну цілісність, а й за інформаційний простір

Російська інформаційна експансія посилилась з початком повномасштабного вторгнення. Тобто, росіяни намагаються досягти власних національних інтересів методом беззбройного проникнення в інформаційну сферу.

11:54 19.02.2024