Кубок України з пішохідного туризму – відкритий Кубок Чернігівської області

Варвинський ліцей №1 – спортивна база турклубу «Бригантина», вихованці якого є учасниками і призерами низки обласних і всеукраїнських змагань, 28 лютого – 3 березня приймає юних спортсменів з кількох областей держави на Кубку України з пішохідного туризму – відкритому Кубку Чернігівської області. В урочистому відкритті взяли участь та привітали молодь зі стартом змагань Петро Степовик - директор Чернігівського обласного центру національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді, Варвинський селищний голова Валентина Саверська-Лихошва, директор сільгосптовариства «ІСТ-АГРО», член політради Аграрної партії Микола Гайдай та інші поважні гості.  На правах господарів змагань тепло приймали юних туристів директор ліцею Тетяна Прищенко і головний суддя змагань, наставник «Бригантини» Віктор Гутак, подякувавши за сприяння в організації заходу і підтримку туризму у Варві місцевим органам влади, обласному центру туризму та депутату облради, голові обласної організації Аграрної партії С.А. Гайдаю.  Змагальна частина Кубку триватиме три дні, у цей час навчальний заклад забезпечуватиме проживання й харчування дітвори, а вже у суботу знатимемо імена переможців.

10:02 01.03.2019

ВІТАЄМО ЮНИХ ЧЛЕНІВ МАЛОЇ АКАДЕМІЇ НАУК !

Понад п’ятнадцять років в системі  діяльності освітніх закладів району, а  нині  територіальної громади поряд з участю у Всеукраїнських учнівських олімпіадах з базових дисциплін триває належна і результативна,  самовіддана,  копітка і наполеглива праця педагогів по підготовці своїх вихованців до участі в конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук.

11:23 28.02.2019

День вшанування Героїв Небесної Сотні

В комунальному закладі «Центр дитячої та юнацької творчості» відбувся виховний захід присвячений Дню вшанування Героїв Небесної Сотні, який підготувала і провела керівник гуртків Зуб Жанна Станіславівна..

11:43 26.02.2019

26 чергова сесія від 21.02.2019

21 лютого 2019 року о 14.00 годині в залі засідань селищної ради відбулася  чергова сесія Варвинської селищної ради сьомого скликання.

16:22 25.02.2019

30-річчя виведення радянських військ з Афганістану

У цей день 30 років тому,  15-го лютого 1989-го року,  було виведено останню колону радянських військ з Афганістану.  Варвинський селищний голова Саверська-Лихошва Валентина Василівна відвідала матір загиблого Тищенка Анатолія Григоровича.

15:39 18.02.2019