Дата: від до Скинути

«Поліцейський-моя майбутня професія»: у Прилуках правоохоронці ознайомили студентів з умовами вступу до вишів системи МВС України

Представники кадрового апарату Прилуцького районного відділу поліції запрошували студентів Прилуцького агротехнічного коледжу вступати до закладів вищої освіти, які здійснюють підготовку поліцейських.

11:52 19.02.2024

Безпека газових мереж у дво- та багатоквартирних будинках: питання, що вже врегульоване законодавством

Згідно з наказом Міністерства енергетики України №292 від 29.09.2023р. про "Порядок технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання у багатоквартирному будинку" та Постановою НКРЕКП від 05.12.23 р. № 2291 «Про затвердження Типового договору на технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання багатоквартирного будинку та внесення змін до Кодексу газорозподільних систем» затверджений порядок та процедура проведення технічного обслуговування (ТО) газових мереж у дво- та багатоквартирних будинках.

11:42 19.02.2024

Поліцейські Прилуччини проводять профілактичні заходи направлені на зниження аварійності на дорозі

Співробітники груп реагування патрульної поліції Прилуцького району проводять комплекс профілактичних заходів з контролю безпеки дорожнього руху та дотримання Правил дорожнього руху для запобігання загибелі та травмування людей на дорогах.

11:39 19.02.2024

У Варвинській громаді триває територіальний етап проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» під гаслом «Разом переможемо»

Сьогодні свою майстерність демонстрували п’ять команд. Звання першості з футзалу серед хлопців виборювали три команди освітніх закладів громади: обох Варвинських ліцеїв та школи села Озеряни. Перемогу здобув Варвинський ліцей №1.

11:25 17.02.2024

Розпочався другий етап проєкту «Пліч-опліч Всеукраїнські шкільні ліги»

Сьогодні в спортивному залі «Факел» урочисто відкрили II етап проєкту «Пліч-опліч Всеукраїнські шкільні ліги», який проходить за ініціативи Президента України Володимира Зеленського під гаслом «Разом переможемо».

15:36 16.02.2024