Суспільне обговорення земельної реформи з представниками територіальних громад

19 жовтня поточного року в залі засідань Міністерства аграрної політики та продовольства України відбулось суспільне обговорення земельної реформи, яка нещодавно стартувала в Україні.

10:25 21.10.2019

Відкритий кубок Варвинської ОТГ з футболу

16.09.2019 відбувся відкритий кубок Варвинської ОТГ з футболу серед команд учнівської молоді. Взяли участь хлопці і дівчата Варвинського Ліцею № 1, Варвинського Ліцею №2, Журавського ЗЗСО І-ІІІ ст. І Озерянського ЗЗСО І-ІІІ ст.

08:35 17.10.2019

11 жовтня 2019 року у парку Слави відбувся урочистий мітинг

14 жовтня відзначають одразу декілька свят, зокрема тісно пов’язані між собою: Покрови Пресвятої Богородиці, День Українського козацтва, День захисника України. З цієї нагоди 11 жовтня 2019 року у парку Слави відбувся урочистий мітинг за участю селищного голови  Валентини Саверської-Лихошви, заступників селищного голови Кального О.В, Дейнеки Т.О., Чаленко І.І., ветеранів, воїнів АТО/ООС, сімей загиблих учасників АТО, громадськості селища, учнів старших класів Варвинських ліцеїв.

13:44 11.10.2019

Легалізація трудових відносин і заробітної плати

Сьогодні в Україні гостро стоїть проблема легалізації трудових відносин та заробітної плати. На жаль, відносини між роботодавцями та найманими працівниками не завжди відповідають нормам законодавства. Часто працівники отримують офіційну зарплату меншу за мінімальну (або на рівні мінімальної), а решту зарплати - у «конверті». Таким чином  роботодавці ухиляються від сплати податку. Не рідкість і випадки, коли працівники взагалі офіційно не оформлені на роботу.

15:27 10.10.2019

37 позачергова сесія 09.10.2019

09 жовтня  2019 року тридцять сьома позачергова сесія селищної ради сьомого скликання відбулася в залі засідань селищної ради

09:52 10.10.2019

Про велотур вихідного дня

6 жовтня відбувся велотур вихідного дня за маршрутом: Варва – Світличне – Богдани - Рубанів хутір, загальна довжина маршруту склала 26 км.

10:31 08.10.2019

Варвинська молодіжна рада вітає переможців конкурсу FUNNY PET LIFE

Варвинська молодіжна рада вітає переможців, у конкурсі FUNNY PET LIFE. Голова молодіжної ради і її заступник особисто вручать подарунки. Інші учасники були гідні претенденти, всі дуже гарні і для кожного з вас вони особливі, бережіть одне одного. Ми дякуємо всім учасникам ваші улюбленці найкращі! Ідея конкурсу: секретара Молодіжної ради Оля Барашко

11:45 07.10.2019