Новини

На Чернігівщині СБУ блокувала діяльність міжрегіонального угруповання наркоділків

Співробітники Служби безпеки України блокували у Чернігівській області діяльність міжрегіонального організованого угруповання, яке спеціалізувалося на виготовленні та збуті наркотичних засобів та психотропних речовин.

15:39 06.03.2019

ІНФОРМАЦІЯ про початок проходження перевірки, передбаченої Законом України “Про очищення влади”

Відповідно Закону України “Про очищення влади” для перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, згідно з Порядком проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 563, Варвинською селищною радою 06 березня 2019 року розпочато проведення перевірки щодо ПЕТРЕНКО  Наталії  Василівни,   головного спеціаліста фінансового відділу, головного бухгалтера  Варвинської селищної ради.

11:57 06.03.2019

За повідомленням Управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації 28 лютого-03 березня 2019 року на базі комунального закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів «Варвинський ліцей № 1» Варвинської селищної ради Управлінням освіти і науки облдержадміністрації, комунальним позашкільним навчальним закладом «Центр національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді» спільно з Варвинською селищною радою та за підтримки Українського державного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді проведено Кубок України серед юнаків з пішохідного туризму в приміщенні (відкритий Кубок Чернігівської області).

11:50 01.03.2019

Кубок України з пішохідного туризму – відкритий Кубок Чернігівської області

Варвинський ліцей №1 – спортивна база турклубу «Бригантина», вихованці якого є учасниками і призерами низки обласних і всеукраїнських змагань, 28 лютого – 3 березня приймає юних спортсменів з кількох областей держави на Кубку України з пішохідного туризму – відкритому Кубку Чернігівської області. В урочистому відкритті взяли участь та привітали молодь зі стартом змагань Петро Степовик - директор Чернігівського обласного центру національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді, Варвинський селищний голова Валентина Саверська-Лихошва, директор сільгосптовариства «ІСТ-АГРО», член політради Аграрної партії Микола Гайдай та інші поважні гості.  На правах господарів змагань тепло приймали юних туристів директор ліцею Тетяна Прищенко і головний суддя змагань, наставник «Бригантини» Віктор Гутак, подякувавши за сприяння в організації заходу і підтримку туризму у Варві місцевим органам влади, обласному центру туризму та депутату облради, голові обласної організації Аграрної партії С.А. Гайдаю.  Змагальна частина Кубку триватиме три дні, у цей час навчальний заклад забезпечуватиме проживання й харчування дітвори, а вже у суботу знатимемо імена переможців.

10:02 01.03.2019

ВІТАЄМО ЮНИХ ЧЛЕНІВ МАЛОЇ АКАДЕМІЇ НАУК !

Понад п’ятнадцять років в системі  діяльності освітніх закладів району, а  нині  територіальної громади поряд з участю у Всеукраїнських учнівських олімпіадах з базових дисциплін триває належна і результативна,  самовіддана,  копітка і наполеглива праця педагогів по підготовці своїх вихованців до участі в конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук.

11:23 28.02.2019

День вшанування Героїв Небесної Сотні

В комунальному закладі «Центр дитячої та юнацької творчості» відбувся виховний захід присвячений Дню вшанування Героїв Небесної Сотні, який підготувала і провела керівник гуртків Зуб Жанна Станіславівна..

11:43 26.02.2019