Засідання круглого столу в дитячих садочках Журавки

В закладах дошкільної освіти "Теремок" (с.Гнідинці) та "Журавлик"(с.Журавка) за участю фахівців (консультантів) ІРЦ Ніна Волох та Lyuda Monko відбулися зустрічі за круглим столом по темі: "Червоні прапорці в розвитку дошкільників".

11:35 15.02.2024

«Шановний клієнт, вашу банківську картку заблоковано! Отримали подібне повідомлення? Йдіть в банк» –  поліцейські застерігають громадян від шахраї

Продиктувавши третім особам секретну інформацію про власну банківську картку, житель Прилук втратив більше 18 тисяч гривень.

10:26 14.02.2024

Ремонт укриття Журавської школи

Проходить реалізація проєкту ремонту протирадіаційного укриття в Журавському ЗЗСО І-ІІІ ст ім.Вороного.Втілюється проєкт за грантові кошти українсько -швейцарського проєкту DECIDE у співфінансуванні з бюджетом громади.Роботи тривають,далі будемо облаштовувати меблями та обладнанням цифровий та освітній хаби, обов'язково передбачена інклюзивність,зручні туалети та обігрів даних приміщень.

10:17 14.02.2024

За матеріалами СБУ до 8 років тюрми засуджено організатора каналу торгівлі людьми

За матеріалами Служби безпеки України до 8 років позбавлення волі засуджено організатора злочинної групи, яка займалась «вербуванням» українців призовного віку для заробітків на нелегальному бізнесі.

12:54 12.02.2024

Допомога на дорозі: у Срібнянській громаді поліцейські допомогли водієві, в якого зламався автомобіль

Співробітники групи реагування патрульної поліції Срібнянського відділення поліції допомогли водієві легковика, який не міг продовжувати рух через несправність.

12:44 12.02.2024

У Прилуках поліцейські познайомили дітей зі своєю професією та провели пізнавальний захід

Співробітники Прилуцького районного відділу поліції завітали до старшокласників Прилуцького ліцею № 3. Поліцейські ознайомили ліцеїстів з окремими поліцейськими спеціальностями та розповіли про можливості вступу до вищих навчальних закладів системи МВС.

12:33 12.02.2024

Поліцейські вилучили у мешканця Прилуччини наркотики та боєприпаси

Співробітники Прилуцького районного відділу поліції під час санкціонованого обшуку в господарстві жителя району виявили та вилучили наркотичну речовину, набої до вогнепальної зброї, гранату Ф1 та запал до неї.

12:14 12.02.2024

Порада дня: відмовтеся від непотрібних Вам паперів!

А чи замислювалися ви скільки накопичується непотрібних паперів у вас вдома? Коробки з-під цукерок, пакувальний папір, рекламні листівки та зрештою старі платіжки за комунальні послуги. Впізнали себе

12:06 12.02.2024