Мобільна медична команда побувала у Світличному

Одним з важливих для сільських жителів проектів, що продовжує працювати у Варвинській громаді є проект “Відновлення доступу до медичних послуг”, спрямований на розширення переліку активностей зі стабілізації та відновлення доступу населення до медичних та психологічних послуг, що в результаті сприяє наближенню послуг до жителів за місцем проживання.

15:37 20.02.2024

День пам'яті Героїв Небесної Сотні у Варвинському ліцеї №2

20 лютого в Україні - День пам'яті Героїв Небесної Сотні. У цей день ми вшановуємо пам’ять тих, хто віддав своє життя під час подій Революції Гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права та свободи людини, європейське майбутнє України. Небесна Сотня стала прикладом мужності та звитяги для теперішніх героїв російсько-української війни, які гідно захищають територіальну цілісність України, утверджуючи право людини на вільне життя.

11:28 20.02.2024

Війна відбувається не лише за територіальну цілісність, а й за інформаційний простір

Російська інформаційна експансія посилилась з початком повномасштабного вторгнення. Тобто, росіяни намагаються досягти власних національних інтересів методом беззбройного проникнення в інформаційну сферу.

11:54 19.02.2024

Безпека газових мереж у дво- та багатоквартирних будинках: питання, що вже врегульоване законодавством

Згідно з наказом Міністерства енергетики України №292 від 29.09.2023р. про "Порядок технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання у багатоквартирному будинку" та Постановою НКРЕКП від 05.12.23 р. № 2291 «Про затвердження Типового договору на технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання багатоквартирного будинку та внесення змін до Кодексу газорозподільних систем» затверджений порядок та процедура проведення технічного обслуговування (ТО) газових мереж у дво- та багатоквартирних будинках.

11:42 19.02.2024

У Варвинській громаді триває територіальний етап проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» під гаслом «Разом переможемо»

Сьогодні свою майстерність демонстрували п’ять команд. Звання першості з футзалу серед хлопців виборювали три команди освітніх закладів громади: обох Варвинських ліцеїв та школи села Озеряни. Перемогу здобув Варвинський ліцей №1.

11:25 17.02.2024

Розпочався другий етап проєкту «Пліч-опліч Всеукраїнські шкільні ліги»

Сьогодні в спортивному залі «Факел» урочисто відкрили II етап проєкту «Пліч-опліч Всеукраїнські шкільні ліги», який проходить за ініціативи Президента України Володимира Зеленського під гаслом «Разом переможемо».

15:36 16.02.2024