На потреби Збройних Сил – додатково 7 мільйонів

Це одне з ключових рішень минулої сесії селищної ради, яка відбулася 25 січня. Зокрема, змінами до цьогорічного бюджету та цільової Програми підтримки військових частин Збройних Сил України, Національної гвардії України на 2024 рік передбачено додаткові кошти на прид­бання необхідного обладнання, інші потреби бойових частин і навчальних центрів, де несуть службу в тому числі воїни-варвинці. Загальний обсяг такої важливої у час війни програми вже перевищує 15 млн грн.

10:25 05.02.2024

Розпочався проєкт, який передбачає покращення медичних послуг у Варвинській, Талалаївській та Срібнянській громадах Чернігівської області

Відкритий воєнний напад росії на Україну призвів до критичної необхідності реагування на нові виклики, пов’язані із руйнуванням медичних закладів та сервісів, збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб, відтоком медичного персоналу.

14:18 02.02.2024

ДЕВАЙСИ ДЛЯ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ ГРОМАДИ

У зв’язку з зацікавленістю представників активної громадськості щодо розподілу планшетів, які отримали заклади загальної середньої освіти від Франції (регіон Іль-де-Франс), надаю роз’яснення даної ситуації.

12:23 02.02.2024

Конкурс "Благодійна Україна"

Асоціація благодійників України та Оргкомітет Національного конкурсу «Благодійна Україна» оголошують 17-тий конкурс із відзначення доброчинних ініціатив України – Національний конкурс «Благодійна Україна-2023».

12:16 01.02.2024

Мобільна медична команда здійснила свій перший виїзд у Варвинську громаду

З січня 2024 року в межах проєкту Інновації для подолання епідемії ВІЛ розпочалася реалізація напряму з покращення доступу населення Варвинської, Срібнянської та Талалаївської громад до медичних послуг. Ця діяльність триватиме до вересня 2024 року. Проєкт впроваджує благодійна організація Благодійна організація "Чернігівська Мережа" у тісній співпраці з Громадами.

09:05 30.01.2024

Меморіальна дошка Аверкію Гончаренку

Щорічно 29 січня відзначають річницю бою під Крутами, знову і знову повертаючись до бою між українськими військовими курсантами та військами червоної армії під командуванням капітана Муравйова під Крутами.

15:30 29.01.2024

Пам'ятаємо Героїв Крут

29 січня, у день, коли більше 300 студентів ціною власного життя зупинили більшовицький наступ, в Україні вшановують пам'ять Героїв Крут. Інформаційну лінійку для учнів 8-9 і 10-11 класів провели учителі історії О.Я.Демиденко та Т.М. Хотіна Варвинського ліцею №2. Здобувачі освіти мали змогу переглянути літературу й інформаційні матеріали, зібрані бібліотекарем О.М.Майстренко. Цінуємо подвиг кожного. Вшановуємо пам'ять героів, загиблих під Крутами. Пам'ятаємо тих, хто віддав своє життя в боротьбі за незалежну Україну.

11:54 29.01.2024