Інженерний тиждень в початковій школі села Озеряни

Не менш цікаво проходив інженерний тиждень в початковій школі, адже наші нушенята мали можливість перетворити маленькі мрії на реальність. Першокласники з великим задоволенням виготовляли макети вивчених літер та роботів майбутнього. Учні 2 класу виготовляли на уроці математики модель таблиці ділення на дисках, яка їм стане в нагоді при математичних розрахунках. Як виявилося з допомогою власної моделі ділити насправді не так і складно.

10:11 07.03.2024

Молодіжний простір в селі Гнідинці

Триває молодіжний проєкт "Сільські молодіжні ініціативи "Шлях змін" в селі Гнідинці. Озираючись назад, хочемо подякувати небайдужим людям, завдяки кому вдалося зробити ремонт в приміщенні старої шкільної майстерні та облаштувати безпечний та комфортний простір.

10:53 06.03.2024

Права місцевих рад у земельних відносинах: Варвинська громада пройшла  тренінг від Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

Права місцевих рад у земельних відносинах: Варвинська громада пройшла тренінг від Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

29 лютого перший заступник селищного голови Віктор ГАРМАШ, в.о. начальника відділу регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища Юлія ЛЕМІШ, завідувачка юридичного сектору Яна БІЛЯЄВА взяли участь у тренінгу, який проходив у Києві.

10:37 06.03.2024

150 000 грн для українських жінок-підприємиць від Франко-української торгово-промислової палати

Українські жінки, які ведуть підприємницьку діяльність, можуть подати заявку на конкурс «Створено жінками — 2024» від CCIFU. Переможниця премії отримає 150 000 грн. на розвиток власного бізнесу та поїздку у Париж.

12:28 05.03.2024

Мобільна медична команда працювала в Брагинцях

З січня 2024 року в межах проєкту “Інновації для подолання епідемії ВІЛ” розпочалася реалізація напряму з покращення доступу населення Варвинської громади до медичних послуг. Проєкт впроваджує благодійна організація “Чернігівська МЕРЕЖА” у тісній співпраці з громадою, Варвинським центром первинної медико-санітарної допомоги та Варвинським центром соціальних служб для сімей, дітей та молоді.

10:06 05.03.2024

Мобільна медична команда працювала в Антонівці

10:05 05.03.2024

Змагання з волейболу

2 березня спорткомплекс "Факел", зібрав вболівальників та фанатів волейболу на чергову баталію, змагання за перехідний кубок Варвинської селищної територіальної громади. Участь як завжди брали чотири команди, давні суперники які знають один про одного все. Спортивні баталії вирували на майданчику й було гаряче. Підсумки змагань, учасники команда ВК "Жолуді" та ВК"Прилуки", фіналісти - команди ВК"Динамо" та ВК"Прогрес" . Переможець змагань та володар перехідного кубку команда ВК"Прогрес". Учасники нагороджені грамотами, медалями та кубком. Подяка усім учасникам, організаторам та звісно нашим героям ЗСУ за надану можливість змагатися. Особлива подяка від команди ВК"Прогрес" нашому давньому меценату Бойко Миколі Івановичу, який постійно підтримує нашу команду, та ЗСУ.

10:07 04.03.2024