Пожежа у приміщенні та на відкритій місцевосці

ПОЖЕЖНА НЕБЕЗПЕКА Правильно використовуйте засоби гасіння пожеж:  переносні вогнегасники (порошкові, вуглекислотні, водопінні) використовують згідно з інструкцією, наведеною у вигляді малюнків і тексту на корпусі вогнегасників;

15:57 11.01.2024

Засідання команд психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими потребамив Озерянській школі

Одним з важливих етапів в реалізації інклюзивного навчання є проведення засідань команд психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами. 11.01.2024 року саме під час таких засідань в Озерянському ЗЗСО I-III ст., за участі фахівця (консультанта) ІРЦ Ніна Кармазін, розглядалися важливі питання щодо динаміки розвитку особливих дітей , моніторингу ефективних методів у роботі з цими дітьми, визначення напрямів надання корекційно- розвиткових та психолого- педагогічних послуг у подальшому навчанні.

14:40 11.01.2024

Кошти з бюджету для КНП «Варвинський центр первинної медико-санітарної допомоги»

Відповідно до затвердженої структури КНП «Варвинський центр первинної медико-санітарної допомоги» включає 3 амбулаторії – Варвинську, Журавську, Озерянську, які є центрами територій обслуговування. Структурними підрозділами амбулаторій є 13 фельдшерських пунктів, які надають долікарську допомогу жителям сільських населених пунктів.

14:35 11.01.2024

Опитування: чи потрібно запроваджувати в громаді додаткові послуги психологічної підтримки

Громадська організація "Ін Тач Юкрейн Фундейшн" запрошує мешканців Варвинської громади взяти участь у опитуванні (можливо анонімно) щодо того чи потрібно запроваджувати в громаді додаткові послуги психологічної підтримки.

16:41 09.01.2024

Пункти незламності

Пункти незламності у Варві розташовані за адресами: вул. Шевченка 38А будинок культури (з 8:00-17:00) ,  вул. Шевченка 18 КП «Господар» (з 8:00-17:00), вул. 9-травня 58  Пожежно-рятувальний пост ДСНС (працює цілодобово). В них є електрика тепло, інтернет та альтернативне живлення.

14:17 09.01.2024

Засідання команд психолого- педагогічного супроводу дітей з ООП

Учора 08 січня 2024 р. в КЗЗСО I-III ст. Варвинському ліцеї 1 відбулися засідання команд психолого- педагогічного супроводу дітей з ООП за участі фахівця ( консультанта) ІРЦ Ніна Кармазін . В ході засідання було обговорено результати виконання індивідуальних програм розвитку за I семестр. Вчителі разом з асистентами звернули увагу на досягнення учнів , їх сильні та слабкі сторони. Корекційні педагоги проаналізували ефективність проведеної корекційно- розвиткової роботи з цими учнями та окреслили цілі і завдання корекційно- розвиткових занять в II семестрі. Учасники команд супроводу виокремили методи роботи , які були ефективними в досягненні позитивної динаміки розвитку дітей особливими освітніми потребами.

14:15 09.01.2024

"Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги"

В рамках проєкту "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги", який проходить під гаслом "РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО" школи нашої громади завершили перший етап змагань з: футзалу, баскетболу та волейболу.

10:27 09.01.2024