Податкові новини

Платникам податків Чернігівщини відшкодовано з бюджету 905,7 млн грн ПДВ

Протягом січня–вересня поточного року підрозділами Головного управління ДПС у Чернігівській області проведено камеральні перевірки 223 суб’єктів господарювання-юридичних осіб з питань достовірності нарахування сум бюджетного відшкодування ПДВ на загальну суму 940,4 млн гривень.

17:00 23.10.2019

Чернігівська митниця ДФС інформує власників транспортних засобів, зареєстрованих у відповідних реєстраційних органах іноземних держав

04.10.2019 набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 02.10.2019 № 862 «Деякі питання здійснення митного оформлення транспортних засобів, що ввозяться на митну територію України».

16:55 23.10.2019

Чернігівською митницею ДФС припинено 894 порушення митних правил

Протягом січня-вересня 2019 року за фактами порушень митного законодавства Чернігівською митницею ДФС було заведено 894 справи про порушення митних правил, загальною вартістю предметів правопорушення – понад 3,9 млн гривень.

16:54 23.10.2019

Перевірити чи маєте ви борг із земельного податку можна на субсайті Територіальних органів ДПС у Чернігівській області

В управлінні по роботі з податковим боргом ГУ ДПС у Чернігівській області повідомили, що кожен платник може самостійно перевірити наявність або відсутність у нього податкового боргу зі сплати земельного податку.

16:52 23.10.2019

Які податки найбільше наповнюють місцеві бюджети

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області у січні-вересні 2019 року від сплати податків і зборів надійшло близько 4,2 млрд гривень.

16:51 23.10.2019

Право на податкову знижку для платника податку із статусом внутрішньо переміщеної особи

Законом України №2530, який набрав чинності 04.10.2018, внесено зміни  до статті 166 «Податкова знижка» Податкового кодексу України. Зокрема, перелік витрат, дозволених до включення до податкової знижки, що передбачені п.166.3 ст.166 ПКУ доповнено новим підпунктом 166.3.9 наступного змісту: «суму коштів у вигляді орендної плати за договором оренди житла (квартири, будинку), оформленим відповідно до вимог чинного законодавства, фактично сплачених платником податку  на доходи фізичних осіб (далі – платник податку), який має статус внутрішньо переміщеної особи».

16:50 23.10.2019

Чи передбачена можливість поповнення (коригування) залишку пального або спирту етилового на пересувному акцизному складі?

Порядок реєстрації заявок на поповнення обсягу залишку пального або спирту етилового (далі – Заявка) в системі електронного адміністрування реалізації пального та спирту етилового (далі – СЕАРП та СЕ) визначений п. 232.3 ст. 232 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями.

16:36 23.10.2019

На Чернігівщині, при зменшенні кількості перевірок, зросла їх результативність

Протягом січня-вересня поточного року управлінням податкових перевірок, трансфертного ціноутворення та міжнародного оподаткування Головного управління ДПС у Чернігівській області проведено 132 документальні перевірки суб’єктів господарювання – юридичних осіб, що на третину менше відповідного періоду минулого року.

16:34 23.10.2019