Податкові новини

Отримуючи зарплату «в конверті», можете залишитись без пенсії в майбутньому!

Заробітна плата є одним з основних джерел доходів громадян. Більшість роботодавців області працюють у законодавчому полі. Але є й такі, що надають перевагу виплаті «тіньових» зарплат, мінімізуючи сплату єдиного соціального внеску та як наслідок, позбавляючи своїх працівників у майбутньому отримати належне пенсійне забезпечення.

09:11 15.10.2019

Платники Чернігівщини у вересні поповнили бюджети на 818 мільйонів гривень

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що у вересні 2019 року до бюджетів усіх рівнів сплачено 818,5 млн грн податків та зборів. Рівень відповідного періоду минулого року перевищено на 12 відс. або на 87,4 млн гривень.

11:27 04.10.2019

Старовинні монети залишилися в Україні

Значну кількість старовинних монет вилучено на митному посту «Сеньківка» Чернігівської митниці ДФС у громадянина РФ, який намагався вивезти їх за межі України.

11:24 02.10.2019

Податковою знижкою можна скористатися до кінця року

Які документи необхідно подати фізичній особі для реалізації права на податкову знижку в частині сум витрат на сплату страхових внесків, сплачених за страхування життя, та пенсійних внесків повідомили в ГУ ДПС у Чернігівській області.

11:22 02.10.2019

Чернігівська митниця ДФС інформує власників транспортних засобів, зареєстрованих у відповідних реєстраційних органах іноземних держав!

22.09.2019 набрав чинності Закон України від 12.09.2019 № 73-IX «Про внесення змін до Митного кодексу України щодо відтермінування застосування штрафних санкцій за порушення порядку ввезення транспортних засобі на митну територію України».

11:16 02.10.2019

Увага! Рахунки за стандартом IBAN для сплати платниками податків і зборів вступають в дію з 01 жовтня

На субсайті Головного управління ДПС у Чернігівській області https://ch.tax.gov.ua/ у розділі «Бюджетні рахунки» розміщено реквізити нових рахунків, які починають діяти з 1 жовтня 2019 року.

11:12 02.10.2019

За вісім місяців платникам податків Чернігівщини з бюджету повернуто понад 810 мільйонів гривень ПДВ

Протягом січня–серпня поточного року підрозділами Головного управління ДПС у Чернігівській області проведено камеральні перевірки 221 суб’єкта господарювання-юридичних осіб з питань достовірності нарахування сум бюджетного відшкодування ПДВ на загальну суму 836,4 млн гривень.

14:39 24.09.2019

Показники роботи Чернігівської митниці ДФС за 8 місяців

Протягом січня-серпня 2019 року  Чернігівською митницею ДФС до державного бюджету перераховано близько 3 млрд гривень.         До загального фонду бюджету надійшло близько 2,9 млрд грн,  до спеціального фонду бюджету  - 120,6 млн гривень.

11:10 20.09.2019

Нові бюджетні рахунки для сплати податків і зборів вводяться з 1 жовтня

Державною казначейською службою України на виконання п.3 Постанови Правління Національного банку України від 28.12.2018 №162 «Про запровадження міжнародного номера банківського рахунка (IBAN) в Україні» здійснено заміну діючих рахунків для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів відповідно до вимог стандарту IBAN (29 літерно – цифрових символів) із збереженням довжини номера рахунку аналітичного обліку – не більше 14 цифрових символів.

12:04 19.09.2019

За вісім місяців на обороноздатність країни платники Чернігівщини спрямували понад 232,4 млн грн військового збору

Як повідомили в управлінні податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДПС у Чернігівській області за січень–серпень поточного року платниками податків Чернігівської  області сплачено понад 232,4 млн грн військового збору. Це на 33,6 млн грн більше ніж за відповідний період  минулого року.

11:47 19.09.2019