Варвинський сектор Прилуцької філії Чернігівського обласного центру зайнятості

єРобота: у Чернігові відкрився новий грумінг-салон і зоомагазин

Свою любов до тварин Олена Солохненко перетворила на улюблену роботу. Навесні цього року в Чернігові, на вулиці Незалежності 15, вона відкрила грумінг-салон та зоомагазин. Здійснити давню мрію їй допомогла програма «Власна справа» урядового проєкту єРобота.

08:45 22.08.2023

Ринок праці мовою цифр

Протягом січня-липня поточного року на обліку в службі зайнятості перебували та отримували послуги 13,2 тис. безробітних громадян, кожного 2-го з яких охоплено активними програмами сприяння зайнятості.

15:58 14.08.2023

«єРобота»: на Чернігівщині 174 переможці по «Власній справі» й 1 – по програмі «Грант для ветеранів»

За час дії програми «Власна справа» урядового проєкту «єРобота» (з липня минулого року) позитивні рішення щодо надання мікрогрантів на старт або розвиток бізнесу, а це від 50 до 250 тис. грн,  отримали 174 мешканці області. Сума фінансової підтримки їх бізнесу від держави склала понад 40 млн грн.

09:48 14.08.2023

Підтримка ветеранів та членів їх сімей: можливості працевлаштування та започаткування власної справи

1 серпня в Агенції регіонального розвитку відбула зустріч з учасниками бойових дій, представниками неурядових громадських, волонтерських організацій та благодійних фондів.

09:47 03.08.2023

єРобота: грантова програма для ветеранів та членів їхніх сімей

До 1 млн. грн на створення або розвиток власної справи можуть отримати учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни або їх подружжя за програмою «Грант для ветеранів» урядового проєкту єРобота, яка стартувала 10 квітня поточного року.

15:04 28.07.2023

Близько 400 нових робочих місць завдяки проєкту «єРобота»

Мікрогрант на старт або розвиток бізнесу отримають ще четверо мешканців Чернігівщини. Вони стали черговими переможцями програми «Власна справа» урядового проєкту «єРобота» за підсумками 11-го у цьому році періоду подачі заяв (з  19 червня по 2 липня). Грантові кошти планують спрямувати на відкриття дитячої студії,  створення зони відновлення, підтримки та реабілітації у Чернігові, розвиток закладів торгівлі у Бахмачі та Новгород-Сіверському районі.

14:34 27.07.2023

«Армія відновлення» на Чернігівщині

4148 безробітних Чернігівщини долучилися до суспільно корисних робіт і таким чином поповнив лави «Армії відновлення» країни. На їх заробітну плату з Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття витрачено понад 20 млн грн

16:15 26.07.2023

Сімейний бізнес: у родині Чуєнків завдяки проєкту «єРобота» бізнесменів побільшало

Оксана та Володимир Чуєнки - подружжя. До повномасштабного вторгнення чоловік відкрив дві кав’ярні в Чернігові. Коли прийшов ворог, став на захист країни, вступив до лав ЗСУ. Однак, улюблену справу покидати не збирався – підтримувала й допомагала дружина.

10:11 25.07.2023