Варвинської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості

Ні - торгівлі людьми!

30 липня світова спільнота відзначає Всесвітній день протидії торгівлі людьми, що був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 2013 році.

11:13 04.08.2020

Електромонтер - сучасна професія, яка буде затребувана й у майбутньому

Значимість електрики для сучасної людини переоцінити складно. Уявити життя без електричного світла просто неможливо. Отже, й електромонтери потрібні там, де користуються електрикою, тобто скрізь. Попит на цих фахівців не спадає впродовж довгих років, і можна зі стовідсотковою впевненістю гарантувати, що він збережеться і в майбутньому.

11:07 04.08.2020

Чи виплачується допомога з безробіття тим, хто працював неофіційно?

Якщо молодій людині до 35 років і вона не має страхового стажу, бо, можливо, працювала без оформлення трудових відносин, то їй буде призначена допомога з безробіття у мінімальному розмірі (на період карантину і 30 днів після його закінчення – 1 тис грн, після цього – 650 грн) строком на 180 календарних днів.

11:06 04.08.2020

Портрет безробітного Чернігівщини

Пандемія коронавірусу й введені через неї карантинні обмеження позбавили роботи багатьох українців. Як наразі виглядає середньостатистичний безробітний Чернігівщини? Фахівці обласної служби зайнятості склали його портрет.

13:19 24.07.2020

Бути безробітним і одночасно працювати не вийде…

Про це попереджають у службі зайнятості. За словами начальника юридичного відділу Чернігівського обласного центру зайнятості Марини Чаус, безробітній особі доведеться повернути незаконно отримані кошти, якщо вона перебуває на обліку в службі зайнятості, отримує допомогу по безробіттю і одночасно нелегально працює, виконує роботу, надає послуги за цивільно-правовими договорами або займається підприємницькою діяльністю тощо.

13:19 24.07.2020

Якщо людина втратила трудову книжку, чи може вона зареєструватися в центрі зайнятості?

У разі втрати трудової книжки людині необхідно подати дублікат трудової книжки або ж довідку архівної установи про прийняття та звільнення з роботи, або цивільно-правовий договір чи документ, який підтверджує періоди зайнятості.

13:18 24.07.2020

Програма фінансової підтримки бізнесу реально працює

Віднедавна фізичні особи-підприємці, які не мають найманих працівників, можуть скористатися фінансовою підтримкою від держави - отримати допомогу по частковому безробіттю. Нагадаємо, відповідні зміни до порядку надання такої допомоги набрали чинності 6 червня 2020 року.

14:58 14.07.2020

Увага Нове в отриманні допомоги по частковому безробіттю

Набрали чинності зміни до законодавства, які регулюють питання надання допомоги по частковому безробіттю. Вони дають можливість отримати фінансову підтримку від держави практично всім підприємцям, які зупинили або ж скоротили діяльність через карантин.

15:54 10.06.2020