Варвинський сектор Прилуцької філії Чернігівського обласного центру зайнятості

Цифра дня

2241 безробітний Чернігівщини цьогоріч долучився до суспільно корисних робіт і таким чином поповнив лави «Армії відновлення» країни.

16:19 30.05.2023

Ваучер на навчання - новий професійний старт, у тому числі - для переселенців

Можливістю стати більш конкурентоспроможними на ринку праці скористалися 3 переселенки на Чернігівщині. Людмила Петренко, Наталія Окусок та Наталія Пахомова повернулися до рідного Сновська з Бучі. Коли фахівці служби зайнятості запропонували отримати ваучер на навчання, то погодились без зайвих вагань, обравши професію кухаря, яку наразі здобувають у Сновському вищому професійному училищі лісового господарства.

09:32 30.05.2023

Шукаєте роботу та маєте хист до шиття?

Запрошуємо вас 25 травня до Прилуцької швейної фабрики, що розташована за адресою: м. Прилуки, вул. Київська, 299, на мініярмарок вакансій. Початок заходу о 10.00.

15:40 24.05.2023

Цифра дня

Цифра дня: послугами служби зайнятості вже скористались 31 тис. внутрішньо переміщених осіб.

15:05 24.05.2023

Яких працівників потребують аграрії Чернігівщини?

Попри воєнний стан весняно-польові роботи на Чернігівщині розпочалися вчасно. Підприємства сільськогосподарської галузі працюють, тримаючи економічний фронт, та потребують кадрів. На сьогодні в базі даних обласної служби зайнятості налічується 543 вакансії, з них 89 – у сільському господарстві. Найбільш затребувані:

10:34 22.05.2023