Варвинський сектор Прилуцької філії Чернігівського обласного центру зайнятості

Громадські роботи: зайнятість для безробітних - користь для громади

Днями розпочалися громадські роботи на території Варвинської об’єднаної територіальної громади. Силами безробітних наведуть лад у парку «Казкове містечко». Також буде проведено благоустрій низки населених пунктів, зокрема сіл Журавка, Антонівка, Леляки, Озеряни.

15:03 08.07.2021

Про діяльність служби зайнятості мовою статистики

На початок червня в області налічувалось 12,8 тис. безробітних – на 27 % менше, ніж рік тому. На кожне вільне робоче місце претендувало 12 осіб проти 27 торік. Про це повідомляють у службі зайнятості, підводячи підсумки роботи протягом січня-травня поточного року.

16:44 23.06.2021

Крокуймо разом до нової роботи

Опинилися без роботи та не знаєте з чого почати пошук нової? Зверніться до професіоналів. У службі зайнятості вам допоможуть знайти легальну роботу в Україні відповідно до ваших професійних якостей та побажань. Отож, крокуймо разом до нової роботи!

10:35 28.05.2021

Усі роботодавці зобов’язані звітувати службі зайнятості про наявні вакансії

Це вимагає Закон України «Про зайнятість населення». Мета форми звітності №3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)» - оперативне вирішення питання добору персоналу та пришвидшення укомплектування вакансій.

10:34 28.05.2021

І після 45 років вчитись не пізно

Для цього служба зайнятості створює всі умови і пропонує таким громадянам, і не тільки цій категорії, знову сісти за парти, щоб безкоштовно освоїти нову професію чи підвищити кваліфікацію, отримавши ваучер на навчання.

10:46 29.04.2021

Карантин... Час опанувати нові знання

Скористайтеся онлайн-ресурсом «Освітній портал Державної служби зайнятості» http://skills.dcz.gov.ua/ Тут до вашої уваги - курси, вебінари, дистанційні програми та безліч іншої цікавої інформації, яка в основному подається у відеоформаті. Зручний інтерфейс забезпечує швидкий пошук інформації в розділах «Для роботодавців» та «Для населення».

17:39 27.04.2021