Варвинський сектор Прилуцької філії Чернігівського обласного центру зайнятості

Кому пропонують роботу та скільки платять на Чернігівщині?

Шукаєте роботу? Зверніться до служби зайнятості і ви не пошкодуєте. Серед наявних у базі даних вакансій обов’язково знайдеться та, яка відповідає вашим професійним навичкам. Важливо, що служба зайнятості пропонує своїм клієнтам тільки легальну роботу, а це - належно оформлені трудові відносини, що є гарантією соціального захисту найманих працівників.

16:26 26.04.2021

Шукаєте роботу

Перегляньте, будь ласка, вакансії на нашому офіційному сайті.

11:47 23.04.2021

Щогодини отримуємо запитання від наших клієнтів: "Чи можна самостійно знайти роботу?"

Переглянути всі актуальні вакансії ви можете на нашому офіційному сайті https://www.dcz.gov.ua/userSearch/vacancy. База вакансій служби оновлюється щодня. У пошуку зазначте регіон, вашу професію, розмір очікуваної заробітної плати.

17:23 19.04.2021

У І кварталі службою зайнятості області працевлаштовано 2.4 тис. безробітних

Вже понад рік Україна живе в умовах пандемії. Коронакриза кардинально змінила ринок праці: відбулося стрімке збільшення чисельності безробітних та суттєве скорочення кількості вакансій. Але допомога служби зайнятості шукачам роботи і роботодавцям не зупинялась навіть в часи жорсткого карантину.

19:07 15.04.2021

Під час карантину - зробіть власну профорієнтацію

Скориставшись онлайн платформою державної служби зайнятості з профорієнтації та розвитку кар'єри, ви можете безкоштовно продіагностувати власні схильності, здібності, краще зрозуміти свої професійні інтереси.

21:18 06.04.2021