Дата: від до Скинути

У суботу 11 листопада на території громади буде проводитися  діагностичний відстріл лисиць

У суботу 11 листопада на території громади буде проводитися діагностичний відстріл лисиць

До уваги жителів громади!!! 11.11.2023 року на території Варвинської СТГ з 7-ї години ранку буде проводитися діагностичний відстріл по регулюванню популяції червоної лисиці спеціально створеною бригадою мисливців.

15:31 10.11.2023

Наймолодший пасічник Варвинщини Діма ХРОМЕЄВ відроджує давнє ремесло – майструє вулики з очерету

Безперечно, найкращий час для екскурсії у пасіку – то літо, але потрапивши на обійстя гостинної родини пасічників Хромеєвих у мальовничому куточку Журавки навіть і восени, відчуєте ту умиротворюючу атмосферу, яку дає людині це древнє ремесло. Дізнаєтеся від господарів, щиро захоплених своєю справою, багато цікавого про бджіл, пасічництво, цілющі властивості меду.

12:04 10.11.2023

Перемога у першому етапі проєкту "Абетка польського класу в Україні"

З 27 по 29 жовтня за ініціативи фонду Свобода і Демократія, пріоритетом якого є надання вчителям польської мови на Сході відповідних інструментів для ефективної підтримки розвитку дітей і молоді, було організовано методичну конференцію проєкту «Абетка польського класу в Україні. Програма "Підтримка дітей і молоді польської спільноти та поляків, що проживають за межами Польщі 2023". Заступник директора з навчально-виховної роботи Бойко Валентина Дмитрівна та вчитель польської мови Никоненко Тамара Петрівна Ліцею №2 взяли участь у конференції, на якій було розглянуто інноваційні методи навчання з акцентом на залученні учнів до свідомої участі в освітньому процесі, а також способи та принципи організації простору в навчанні. Інститут розвитку польської мови ім. св. Максиміліана Марії Кольбе співфінансував конференцію з коштів Міністра освіти та науки Республіки Польща. Під час конференції укладено Угоду про співпрацю та одержано грант на оснащення класу польської мови в навчально-промоційні матеріали в рамках проєкту. Вчитель польської мови Никоненко Т.П. одержала книги польською мовою та настільні ігри для дітей (plansza_informacyjna_2_2023).

11:57 10.11.2023

Вітання працівників культури громади

З нагоди професійного свята всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва відбулись урочистості у Варвинському будинку культури.

11:52 10.11.2023

Подяка від голови Прилуцької РВА

За сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток культури району, примноження духовних цінностей та професійну майстерність та з нагоди всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва колектив Варвинський Бк отримав Подяку голови Прилуцької РВА Володимира ЧЕРНОВА.

11:49 10.11.2023

РЕКОМЕНДАЦІЇ СТАРОСТАМ У РЕАЛІЗАЦІЇ ЗАХОДІВ, СПРЯМОВАНИХ НА ЗАХИСТ НАСЕЛЕННЯ І ТЕРИТОРІЇ СТАРОСТИНСЬКОГО ОКРУГУ ВІД НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ, ЗАПОБІГАННЯ ЇХ ВИНИКНЕННЮ, ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТЕХНОГЕННОЇ ТА ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ

15:47 09.11.2023

Допомога від фонду "Рокада"

Чернігівське представництво Благодійний фонд «Рокада» Чернігів, що є виконавчим органом УВКБ ООН, надали гуманітарну допомогу внутрішньо переміщеним особам, що зареєстровані на території Варвинської громади, сім’ям та особам, що перебувають у складних життєвих обставинах.

15:35 08.11.2023

Національний портал з імунізації

Цього року розпочав роботу Національний портал з імунізації, створений ГС “Коаліція за вакцинацію” в рамках проєкту USAID “Розбудова стійкої системи громадського здоров’я“, який реалізується на підтримку Міністерства охорони здоров’я України та Центру громадського здоров’я МОЗ України.

16:26 06.11.2023