Дата: від до Скинути

РЕКОМЕНДАЦІЇ СТАРОСТАМ У РЕАЛІЗАЦІЇ ЗАХОДІВ, СПРЯМОВАНИХ НА ЗАХИСТ НАСЕЛЕННЯ І ТЕРИТОРІЇ СТАРОСТИНСЬКОГО ОКРУГУ ВІД НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ, ЗАПОБІГАННЯ ЇХ ВИНИКНЕННЮ, ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТЕХНОГЕННОЇ ТА ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ

15:47 09.11.2023

Поліція Прилуччини закликає пішоходів: подбай про свою безпеку - познач себе на дорозі

Поліцейські наполегливо рекомендують всім учасникам дорожнього руху бути особливо уважними та обережними. Ускладнення погодних умов та відсутність вуличного освітлення - серйозні приводи, аби бути максимально відповідальними та неухильно дотримуватися Правил дорожнього руху.

15:42 08.11.2023

Допомога від фонду "Рокада"

Чернігівське представництво Благодійний фонд «Рокада» Чернігів, що є виконавчим органом УВКБ ООН, надали гуманітарну допомогу внутрішньо переміщеним особам, що зареєстровані на території Варвинської громади, сім’ям та особам, що перебувають у складних життєвих обставинах.

15:35 08.11.2023

Представився лікарем і ошукав пенсіонерку: поліція Чернігівщини затримала підозрюваного у шахрайстві «ваш родич у біді»

Оперативники Прилуцького районного відділу поліції спільно з колегами з управління карного розшуку поліції області за підтримки співробітників кримінального аналізу встановили та затримали 25-річного чоловіка за підозрою у шахрайських діях щодо 86-річної пенсіонерки з Прилук.

16:47 06.11.2023

Викрали з картки більше 100 тисяч гривень: у Прилуках поліцейські оперативно затримали підозрюваних

Співробітники Прилуцького районного відділу поліції затримали двох місцевих жителів, які з телефону 25-річного прилучанина переказали на свій банківський рахунок більше 100 тисяч гривень.

16:44 06.11.2023

Спричинив шкоду довкіллю на 32 мільйони гривень: у Прилуках поліцейські повідомили про підозру депутату місцевої ради

Правоохоронці викрили депутата, який очолює комунальне підприємство у Прилуках, у масштабному забрудненні земель небезпечними відходами. Зафіксовано перевищення вмісту нафтопродуктів у ґрунті у 28 разів.

16:36 06.11.2023

Національний портал з імунізації

Цього року розпочав роботу Національний портал з імунізації, створений ГС “Коаліція за вакцинацію” в рамках проєкту USAID “Розбудова стійкої системи громадського здоров’я“, який реалізується на підтримку Міністерства охорони здоров’я України та Центру громадського здоров’я МОЗ України.

16:26 06.11.2023