Дата: від до Скинути

Вітання з професійним святом працівників КЗ "Варвинський центр соціальних служб"

У переддень професійного свята дня працівників соціальної сфери, який щорічно відзначають у першу неділю листопада, селищний голова Валентина САВЕРСЬКА-ЛИХОШВА разом із заступником Олександром ФІЛОНЕНКО привітала працівників КЗ "Варвинський центр соціальних служб".

15:04 03.11.2023

Яна Харенко призерка чемпіонату з дзюдо

01 листопада відбувся відкритий чемпіонат КПНЗ "ДЮСШ "Фортуна" Чернігівської міської ради з дзюдо серед юнаків та дівчат 2011 - 2012 р.н. Участь у якому брали команди ДЮСШ Варва, Прилуки, Срібне, Бобровиця, Ніжин та Чернігів.

10:49 02.11.2023

Пам’ятка учасникам російсько-української війни

Ця пам’ятка розроблена ГО “Юридична Сотня” спільно з фахівцями Міністерства соціальної політики України, Міністерства у справах ветеранів, та Міністерства оборони України та Генерального Штабу Збройних Сил України з метою забезпечення військовослужбовців базовою інформацією щодо пільг, прав і соціальних гарантій, а також – надання рекомендацій щодо порядку дій в певних ситуаціях.

14:20 30.10.2023

День гарбуза у 1-А класі ліцею №2

Україну важко уявити без гарбузів, тож не даремно визначено й відзначення Дня гарбуза. Це 26 жовтня. Гарбуз можна сміливо назвати одним із атрибутів осені, тому Ірина Миколаївна Хоменко, класний керіник 1-А класу, облаштувала у класі гарбузові локації. Для проведення уроків підібрала різні "гарбузові" завдання з математики та мистецтва. На завершення дітки взяли участь у конкурсній програмі та поласували смачними гостинцями. "День гарбуза" у 1-А класі пройшов як справжнє осіннє свято.

12:37 30.10.2023

Нарада з питань функціонування вторинної медицини

26 жовтня під головуванням селищного голови відбулась зустріч з в.о. директора КНП "Варвинська лікарня" Іриною КОСЕНКО-ТКАЧ щодо перспективи функціонування вторинної медицини. На заході були присутні депутати, члени виконавчого комітету та апарату селищної ради.

10:57 26.10.2023