Волейбольний турнір до Дня захисників та захисниць

З нагоди Дня захисників та захисниць України 1 жовтня у Варві пройшов благодійний волейбольний турнір серед команд Прилуцького району  - працівників органів місцевого самоврядування, депутатів та правоохоронних органів. Змагалися 10 команд.

10:48 02.10.2023

Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана

1 жовтня - День людей похилого віку. В цей день прекрасна можливість засвідчити глибоку повагу до найстарших представників суспільства. Люди старшого покоління – джерело народної мудрості. Нехай ця осіння пора, у яку ви вступили, буде світлою й ласкавою, наповненою душевним теплом, увагою і турботою близьких!

10:41 01.10.2023

Загальнонаціональна хвилина пам'яті

Під час загальнонаціональної хвилини пам'яті 01 жовтня разом з варвинчанами вшанував всіх загиблих за нашу країну і начальник Прилуцької районної військової адміністрації Володимир Чернов.

09:30 01.10.2023

Шановні захисники та захисниці нашої країни, ветерани військової служби!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня захисників та захисниць України! Це свято відзначається в українському суспільстві в День величного християнського свята Покрови Пресвятої Богородиці. Саме Свята Покрова здавна була захисницею українського козацтва, а тепер і Українського війська.

06:30 01.10.2023

Подяки для військових від селищного голови

На урочистому заході "В ЄДНОСТІ НАША СИЛА" Варвинський селищний голова вручила "Подяки" військовим та місцевим добровольцям. Ми пишаємося нашими захисниками. СЛАВА УКРАЇНСЬКИМ ГЕРОЯМ!!!

10:30 30.09.2023

Вшанування загиблих героїв

У Варвинській громаді заходи до Дня захисників та захисниць України розпочалися з вшанування пам'яті загиблих земляків.

09:00 30.09.2023

Привітали  бібліотекарів

Привітали бібліотекарів

В переддень професійного свята, який щорічно бібліотекарі відзначають 30 вересня, заступник селищного голови Олександр ФІЛОНЕНКО та начальник відділу культури Роман БУЗІКЕВИЧ привітали бібліотекарів громади.

08:05 30.09.2023

Заходи до дня людей похилого віку в Озерянах

З нагоди відзначення 1 жовтня Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана директор Територіального центру Юрій БУЛАВА теплими словами привітав з святом підопічних відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання с.Озеряни та за підтримки директора ТОВ «Прогрес» Павла СЛІПЧЕНКА вручив їм солодкі гостинці.

15:52 29.09.2023

Заходи до дня людей похилого віку

29 вересня в територіальному центрі завідувач відділення денного перебування Леся Карпова провела захід до Міжнародного дня людей похилого віку ,,У мій сад заблукала вже осінь”. Зі словами вдячності до представників старшого покоління звернувся директор Юрій Булава, побажав всім присутнім міцного здоров’я, щасливої долі, радості, довголіття, добра і віри в краще майбутнє! Душевну атмосферу та гарний настрій створила Тетяна Первун.

15:37 29.09.2023