Протидія домашньому насильству
Днями, для осіб, засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, представницями Мобільної бригади соціально-психологічної допомоги від ГО «Інноваційні соціальні рішення», психологом Аліною Ященко та соціальним працівником Людмилою Небрат проведено захід щодо запобігання домашньому насильству. Суб’єктів пробації Прилуцького РС № 3 ознайомили з поняттям «насильство», а також розповіли про види насильства та відповідальність, яка передбачена за скоєння таких злочинів. Вони зосередила увагу підоблікових на протидії психологічному та фізичному домашньому насильству, а також на причинах поведінки учасників насильства. Окрім цього, обговорили ефективні техніки взаємодії сторін в конфліктних ситуаціях. Були надані практичні рекомендації суб’єктам пробації як уникнути ситуації насильства, та як навчитися говорити про це.10:42 06.06.2024