Варвинський сектор Прилуцької філії Чернігівського обласного центру зайнятості

ПрАТ "Миронівській птахофабриці»

ПрАТ "Миронівській птахофабриці» потрібні робітники з комплексного обслуговування сільськогосподарського господарства, кухонний робітник, заточувальник, електрик, водій навантажувача, слюсар-ремонтник, сантехнік, слюсар-електрик 3 та 4 розряду, електромонтер 5 розряду.

12:37 07.10.2022

Нова мінімальна зарплата з 1 жовтня 2022 року: що зміниться для безробітних?

З 1 жовтня 2022 року в Україні підвищилися соціальні стандарти (згідно статті 8 Закону України «Про Державний бюджет України на 2022 рік»). Зокрема, мінімальна заробітна плата зросла у місячному розмірі до 6700 гривень. У зв’язку з цим розмір заробітної плати у вакансіях, а також при залученні до суспільно корисних робіт не може бути нижче ніж 6700 грн (за умови відпрацювання повного робочого часу).

15:30 05.10.2022

За працевлаштування переселенців 60 роботодавців отримають компенсацію

Компенсацію витрат на оплату праці за працевлаштування 141 внутрішньо переміщеної особи отримають 60 роботодавців області. Відповідні рішення прийняті обласним центром зайнятості станом на 4 жовтня.

15:29 05.10.2022

Бути безробітним чи працювати? Вибір за вами

У житті іноді трапляється так, що перед людиною, яка шукає роботу, постає нелегкий вибір: погоджуватися на першу-ліпшу вакансію, хай навіть з меншими зарплатою і кар’єрною перспективою, чи чекати на якусь кращу пропозицію? Час нині непростий, отож кожен вирішує для себе.

11:06 04.10.2022

Згідно з п. 25 Постанови КМУ від 21 червня 2022 р. №735 «Про особливості реалізації державної політики у сферах зайнятості та загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття під час воєнного стану та після його припинення або скасування» (https://cutt.ly/DZmqr20) допомога по безробіттю виплачується не рідше ніж два рази на місяць. А за згодою безробітного – один раз на місяць.

14:07 28.09.2022

Зареєстрований безробітний у разі виїзду за кордон під час воєнного стану зобов’язаний повідомити про це центру зайнятості

Це передбачено п. 28 Порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19.08.2018 № 792 (зі змінами).

14:03 28.09.2022

«Барометр професій» від обласної служби зайнятості

Цікавитеся актуальними професіями Чернігівщини? Фахівці обласної служби зайнятості розробили для вас «Барометр професій». Він допоможе зорієнтуватися у великому та складному світі професій, обрати правильний професійний шлях і стати затребуваним на ринку праці.

12:11 27.09.2022