Новини

20 березня 2019 року Кубок Варвинської ОТГ з настільного тенісу серед учнівської молоді

Участь в змаганнях приймали сім команд. Переможцем і володарем Кубку Варвинської ОТГ стала команда з ліцею №2, друге місце виборола команда Світличненської ЗССО І - ІІ ст. , а третє місце в команди Журавської ЗОШ.  Нагородження проводила начальник Відділу освіти,дітей, молоді та спорту Н.В. Редька.

15:51 21.03.2019

Профілактика туберкульозу 24 березня – всесвітній день боротьби з туберкульозом.

19 березня 2019 року співробітниками Варвинського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Чернігівській області з метою виконання районної програми Варвинської РДА,  провели профілактичний захід: «Профілактика туберкульозу», та приурочили його «Всесвітньому дню боротьби з туберкульозом», який відзначається щорічно 24 березня.

16:17 20.03.2019

17 березня 2019 року відбулися загальні збори громадян смт Варва

Загальні збори громадян смт Варва відбулися в приміщенні будинку культури Варвинської селищної ради. Збори розпочали роботу об 11 годині.  Присутніх громадян - 198 чоловік. Головує на зборах селищний голова В.В. Саверська-Лихошва, секретар зборів - секретар ради Л.О. Лущик.

16:44 18.03.2019

Тепер і в нас встановлено грошове дерево із сонячними панелями

17 березня 2019 року за сприяння депутата Олександра Кодоли встановлено дерево із сонячними панелями. Місце знаходження дерева Парк "Казкове містечко" смт. Варва. Кожний прохожий, особливо сучасна молодь, а також матері, які прийшли зі своїми дітками на ігровий майданчик зможуть підключити свій гаджет на зарядку. В нічний час буде освітлюватися світлодіоними ліхтарями.Також додатково встановлені дві лави.

14:34 18.03.2019

Захистити конкретну дитину можна тільки у співпраці служб у справах дітей, органів освіти, охорони здоров’я, соціальної політики, правоохоронних органів

Кожна дитина потребує піклування і доброзичливого ставлення до себе, відчуття своєї необхідності. Ці чинники впливають на здоровий розвиток дитини, формування її особистості, моральних та етичних норм.

14:23 18.03.2019

Привітання до дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

17.03.2019 року День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення. Поздоровлення з днем комунальника України День працівників житлово-комунального господарства!  Шановні комунальники! Завдяки вашій праці у сім’ї українців потрапляють тепло і вода, газ та світло, гарнішають, розквітають вулиці, парки і сквери. А це означає і добрий настрій…  Ви навчились чітко визначати та вирішувати проблеми, тримати руки на пульсі, незважаючи на скрутні часи. Досить символічно, що ваше свято призначене саме на цю пору весни і розквіту. Будемо вірити, що ми разом подолаємо всі негаразди і зробимо наше рідне місто справді гарним і затишним. Дякуючи всім за щоденну напружену працю, бажаю вам міцного здоров’я, благополуччя та родинного затишку.

15:56 15.03.2019

14 березня 2019 року в селі Леляки відбулися загальні збори мешканців села

На сході були присутні: Варвинський селищний голова – В.В. Саверська-Лихошва, в.о. старости Леляківського старостинського округу – Н.М. Бачиш, перший заступник селищного голови – О.В. Кальний, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів влади – І.І. Чаленко, директор КП «Господар» - Р.Ю. Ніязов, начальник відділу земельних відносин – Є.О. Ігнатенко.

15:30 15.03.2019

12 березня 2019 року в селі Калиновиця відбулися загальні збори мешканців села

На сході були присутні: Варвинський селищний голова – В.В. Саверська-Лихошва, в.о. старости Калиновицького старостинського округу – С.Ю. Булаєв, перший заступник селищного голови – О.В. Кальний, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів влади – І.І. Чаленко, директор КП «Господар» - Р.Ю. Ніязов, начальник відділу земельних відносин – Є.О. Ігнатенко, головні спеціалісти відділу економічного розвитку, містобудування, архітектури та ЖКГ – С.І. Бейкун та П.М. Пінчук.

12:22 13.03.2019