Новини Чернігівщини

У січні кількість споживачів електроенергії ТОВ «Чернігівгаз Збут» зросла на 15?%

Минулого року ТОВ «Чернігівгаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», вийшов на ринок поставок електричної енергії реалізувавши понад 2,4 млн кВт*годин бізнес-клієнтам, бюджетним установам та організаціям. У січні поточного року клієнтський портфель споживачів компанії зріс на 15 %.

12:49 04.02.2022

Заробітна плата в області в грудні 2021 року

Середньомісячна номінальна заробітна плата штатних працівників  підприємств, установ та організацій Чернігівської області в грудні 2021 року  становила 13537 грн. Це в 2,1 раза вище мінімальної заробітної плати (6500 грн) та на 24,0% – ніж рік тому.

08:54 02.02.2022

З тарифом «Твій газ Рівномірний платіж» у листопаді-грудні споживачі зменшили витрати на 3,7 млн грн

Тариф «Твій газ Рівномірний платіж» обрало понад 3600 клієнтів ТОВ «Чернігівгаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ». У грудні-листопаді ці споживачі сплатили за природний газ на 3,7 млн грн менше, ніж якби вони платили за фактичне споживання.

11:56 25.01.2022

ТОВ «Чернігівгаз Збут»: детально про оновлені тарифи на розподіл електроенергії

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, збільшила тарифи на розподіл електроенергії у 2022 році для низки регіональних операторів системи розподілу (ОСР).

10:21 17.01.2022

ТОВ «Чернігівгаз Збут»: у листопаді підписники тарифу «Твій газ Рівномірний платіж» скоротили витрати на газ майже на мільйон гривень

Лише в листопаді цього року клієнти ТОВ «Чернігівгаз Збут», які обрали тариф «Твій газ Рівномірний платіж», змогли зменшити свої витрати на блакитне паливо на 994,8 тисяч гривень.

14:22 22.12.2021

ТОВ «Чернігівгаз Збут»: заборгованість у бізнес-сегменті зросла, у побутовому — зменшилась

Станом на 1 грудня поточного року побутові клієнти ТОВ «Чернігівгаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», скоротили прострочену заборгованість за використаний природний газ на 23% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Натомість у бізнес-сфері зросли обсяги прострочених оплат.

14:50 16.12.2021