Новини Чернігівщини

«Чернігівгаз» газифікував 380 нових об’єктів

У 2020 році працівники «Чернігівгазу» газифікували 20 багатоповерхівок та 333 приватних будинки, забезпечивши комфортний побут для 2,5 тис сімей. Також компанія збудувала та підключила системи газопостачання на 15 промислових об’єктах загальною потужністю 6,7 тис м куб/год. Серед них – асфальтобетонний завод та зерносушильні комплекси.

16:40 03.03.2021

ТОВ «Чернігівгаз Збут»: суд не може заборонити постачальнику виконувати покладені законом обов’язки

Ухвала про забезпечення адміністративного позову Окружного адміністративного суду міста Києва від 08.02.2021 по справі № 640/2658/21 є незаконною. ТОВ «Чернігівгаз Збут» оскаржуватиме дану ухвалу.

13:33 26.02.2021

«Чернігівгаз Збут» передано до суду 227 справ боржників

Станом на початок лютого 2021 року побутові споживачі Чернігівської області накопичили понад 395 мільйонів гривень протермінованої заборгованості перед ТОВ «Чернігівгаз Збут». Найбільше боргів накопичили споживачі Чернігова, Ніжина та Прилук. У сучасних умовах, прострочені фінансові зобов’язання призводять до вимивання обігових коштів, які повинні бути направлені на придбання паливного ресурсу на наступний місяць, що створює загрозу закупівлі газу.

16:30 15.02.2021

Про поширення інформаційних матеріалів із запобігання та протидії торгівлі людьми

Важливим напрямом державної політики є протидія торгівлі людьми. Сучасне рабство – серйозне порушення прав людини. Форми експлуатації та вербування активно змінюються, що вимагає реагування та інформування громадян.

17:33 09.02.2021

Кого з клієнтів ТОВ «Чернігівгаз Збут» не торкнулося зростання вартості газу?

Питання вартості природного газу сьогодні обговорюють не лише у високих кабінетах, а і практично на кожній кухні та лавці біля під’їзду. Зростання ціни палива, ще влітку спрогнозоване експертами газового ринку, збурило українців, які були не готові розраховуватися за ресурс за його ринковою вартістю.

11:20 27.01.2021

Про участь у вебінарі

З метою забезпечення реалізації державної політики щодо розвитку малого і середнього підприємництва, створення сприятливих умов для ефективного функціонування бізнес-середовища обласною Програмою розвитку малого і середнього підприємництва на 2021-2027 роки передбачені заходи щодо інформаційної та консультаційної підтримки суб’єктів бізнесу та осіб, які бажають розпочати власну справу.

16:34 19.01.2021

Розподіл газу - невід’ємна складова енергетичної безпеки регіону

З початку січня поточного року у всіх регіонах України зростає соціальна напруга та виникають акції протесту з приводу зростання тарифів на комунальні послуги – постачання електроенергії та газу, тепла та води, розподілу газу тощо. Учасники цих акцій протесту звертаються в тому числі до місцевих органів влади із закликами вплинути на ситуацію та шукати шляхи її вирішення. В цій ситуації, що склалася, вчергове наголошуємо -  АТ «Чернігівгаз» не має ліцензії на постачання природного газу, не продає його, не займається транспортуванням газу та, відповідно, не впливає на формування ціни газу, до складу якої входить транспортування.

12:11 15.01.2021