Новини Чернігівщини

Ваучер на навчання - нові можливості працевлаштування

За сприяння служби зайнятості безкоштовно здобути нову професію чи підвищити кваліфікацію можуть громадяни, які не є офіційно зареєстрованими безробітними. Щоправда, не всі бажаючі, а лише певних категорій. Служба зайнятості надає їм ваучер на навчання. Завдяки цій програмі наразі дев’ять жінок здобувають професію швачка, яка, до речі, користується сталим попитом на ринку праці області.

15:20 07.06.2021

«Чернігівгаз» починає інвентаризацію показників газових лічильників

На початку квітня багато користувачів онлайн-сервісів зіткнулися зі складнощами при передачі показників лічильників газу. Чому так сталося? Холодна і затяжна зима призвела до різкого зростання споживання газу, а ринкові умови - до різкого стрибка цін в цей же період. Це змусило багато домогосподарств шукати можливості для зниження фінансового навантаження на сімейні бюджети. Так, в січні-лютому 2021 року частина домогосподарств з газовим опаленням передавали «Чернігівгазу» обсяги споживання близько 50 кубометрів газу на місяць, що не може відповідати дійсності. Тому, щоб привести у відповідність суми, нараховані до сплати, до реального споживання, АТ «Чернігівгаз» прийняло рішення про проведення повної інвентаризації показників лічильників газу «в ручному режимі». Процес інвентаризації не вимагає активної участі з боку споживачів. Контролери самі будуть проводити фотофіксацію показників лічильників за допомогою спеціального мобільного додатку. Це займе декілька секунд, тому просимо споживачів надавати доступ до приладів обліку представникам АТ «Чернігівгаз». Споживачам не варто хвилюватися з приводу візиту контролера. Оскільки ситуація з поширенням COVID-19 залишається складною,  перевірка показників лічильників буде проводитися з урахуванням епідситуації. Всі контролери щодня перед виходом на маршрут проходять медогляд і перевірку наявності засобів індивідуального захисту. У штаті АТ «Чернігівгаз» зараз налічується 82 контролери, які зможуть обходити близько 2 тисяч  домогосподарств в день. Тому процес інвентаризації потребує певного часу, і буде здійснюватися співробітниками компанії поступово, протягом декількох місяців. Контролери газорозподільної компанії вже почали інвентаризацію, в ході якої здійснюється фотофіксація поточних показників. Приносимо вибачення за тимчасові незручності та дякуємо за порозуміння!

16:57 21.04.2021

«Чернігівгаз Збут» розробив для своїх клієнтів нову лінійку тарифів на газ

ТОВ «Чернігівгаз Збут» запроваджує одразу кілька комерційних пропозицій для побутових споживачів природного газу. Прискіпливо стежити за коливаннями вартості природного газу на ринку або обрати пропозицію на весь рік чи лише на опалювальний сезон — клієнти ТОВ «Чернігівгаз Збут» зможуть самостійно обирати зручний для себе тариф.

16:56 21.04.2021

Скільки зекономили учасники акції «Твоя Енергонезалежність» від ТОВ «Чернігівгаз Збут»

У серпні-вересні минулого року ТОВ «Чернігівгаз Збут» запропонував своїм клієнтам придбати газ за літніми цінами на весь опалювальний сезон, у рамках акції «Твоя енергонезалежність». За півтора місяці дії акційної пропозиції споживачі забронювали понад 1,2 мільйони кубометрів блакитного палива загальною вартістю 5,86 млн гривень. Це дало клієнтам компанії можливість зекономити більше, ніж 3,2 мільйони гривень протягом зимового періоду.

19:10 15.04.2021

Річний газовий контракт: переваги для споживачів

Опалювальний сезон 2020–21 рр. позначився стрімким зростанням вартості природного газу на європейських та українських ринках, що призвело до здорожчання блакитного палива для побутових споживачів. Для пом’якшення ситуації уряд вжив заходів і відрегулював вартість газу на опалювальний сезон. 31 березня сплив термін дії обмежувальної постанови уряду, але задля стабільного завершення опалювального періоду ТОВ «Чернігівгаз Збут» зберіг ціну на газ у квітні — на рівні 6,99 грн за м. куб. І разом із тим, компанія почала розробку особливого продукту — річного контракту на газ із фіксованою ціною.

16:28 13.04.2021