Новини Чернігівщини

Опалювальний сезон без підвищення тарифів: Асоціація міст України внесла пропозиції

17 червня парламентський Комітет з питань енергетики та житлово-комунальних послуг планує розглянути урядовий законопроєкт «Про особливості регулювання відносин на ринку природного газу та у сфері теплопостачання протягом дії воєнного стану та подальшого відновлення» №7427 від 01.06.2022р.

15:26 17.06.2022

За 3 місяці «Чернігівгаз Збут» поставив бізнесу майже мільйон кіловат-годин електроенергії та понад 130 тисяч кубів газу

Незважаючи на напружену ситуацію в державі, ТОВ «Чернігівгаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», у березні-травні цього року забезпечив своїх бізнес-клієнтів енергоносіями на 100%.

15:33 15.06.2022

АМУ закликає підтримати проєкт «Я з тобою»

Компанія «The Hands Production» з метою привернути увагу світу до потреб українських дітей, які постраждали від повномасштабної війни рф проти України, ініціювала проєкт «Я з тобою».

15:31 01.06.2022

Законопроект про зменшення доходів місцевих бюджетів послабить обороноздатність країни

На розгляд Верховної Ради України внесено проект Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо збереження робочих місць в умовах воєнного стану» №7262 від 07.04.2022, яким пропонується:

11:25 12.04.2022