Новини Чернігівщини

ТОВ «ЕНЕРА ЧЕРНІГІВ» постачає газ за одним з найнижчих тарифів

Майже півроку для побутових споживачів газу працює новий ринок. Завдяки новим правилам на ринку газу в Україні, споживачі отримали можливість обирати постачальника в залежності від вартості та якості послуги.

10:39 15.01.2021

ТОВ «Чернігівгаз Збут» пропонує спланувати витрати наперед

Планування витрат — один із найбільш дієвих способів економити кошти сімейного бюджету. У грудні поточного року ТОВ «Чернігівгаз Збут» пропонує клієнтам обрахувати майбутні витрати на природний газ на наступний місяць. У грудневих платіжках клієнти отримають не лише рахунок за природний газ, спожитий у листопаді, а й обсяг очікуваного споживання в грудні.

12:44 08.12.2020

ТОП запитань про розподіл газу

Пройшов майже рік, відколи в Україні розділили платежі за газ як товар та його доставку (розподіл). За цей час у ЗМІ було опубліковано десятки чи й навіть сотні статей, знято сюжетів, але й досі іноді у побутових розмовах споживачі, які використовують газ, говорять – чому я маю платити за доставку?

14:35 03.12.2020

З початку року працівники АТ «Чернігівгаз» виявили більше 150 втручань у мережі, які загрожували безпеці

За 10 місяців 2020 року на Чернігівщині газовики виявили понад 150 втручань у газорозподільні системи споживачами, серед яких несанкціоновані приєднання та відновлення газоспоживання, пошкодження або втручання в роботу лічильників тощо. Такі втручання – це пряма загроза безпеці людей.

08:19 03.12.2020

Президент підписав закон, що відновлює фінансування доглядів, допомог, ліків, санаторно-курортного і реабілітаційного лікування за кошти ФССУ

Закон України "Про внесення змін до розділу ІІ "Прикінцеві положення" Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік" повернуто із підписом Президента, він набере чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

12:20 25.11.2020

На Чернігівщині лише двоє з десяти споживачів не мають боргів за газ

За спожитий у вересні паливний ресурс клієнти ТОВ «Чернігівгаз Збут» розрахувалися лише на 39,5%, що на 17,4% менше ніж, за аналогічний період минулого року. Втім, криза неплатежів характерна не лише для газопостачальної галузі. За даними Асоціації постачальників енергоресурсів, рівень розрахунку за всі житлово-комунальні послуги, отримані в серпні знизився на 15%, у вересні — на 6,5%.

09:16 17.11.2020

Права споживачів у разі придбання ними товару належної якості:

Відповідно до ст. 9 Закону України «Про захист прав споживачів» (далі – Закон), споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, в якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням.

10:54 12.11.2020

Лавочки й доріжки чи внутрішньобудинкові мережі: чому важливо правильно розставляти пріоритети в утриманні багатоквартирних будинків

У липні договори на технічне обслуговування внутрішньобудинкових газових мереж мали  38 багатоповерхівок. У жовтні – 57. Багато це чи мало? Якщо зважити, що в Чернігові багатоповерхівок 1744 – мало. А якщо розуміти, що це питання насамперед безпеки – то критично мало.

14:53 30.10.2020

З 1 листопада 2020 року на Чернігівщині діє заборона на лов водних біоресурсів на зимувальних ямах

З метою створення сприятливих умов для зимівлі водних біоресурсів, їх охорони, відтворення та раціонального використання, відповідно до наказу Управління Державного агентства рибного господарства у Чернігівській області від 19.10.2020 № 121-од «Про заборону вилову водних біоресурсів на зимувальних ямах в зоні діяльності управління», з 1 листопада 2020 року до початку весняно - літньої заборони, забороняється будь - який вилов водних біоресурсів на зимувальних ямах в осінньо - зимовий період 2020 - 2021 років.

15:01 27.10.2020