Новини Чернігівщини

«Чернігівгаз» реалізує три проекти редизайну газорозподільних мереж

АТ «Чернігівгаз» приступив до реалізації трьох проектів редизайну газорозподільних мереж регіону – по ГРС Булахів, ГРС Заїзд та ГРС Івківці.  В інвестиційній програмі на найближчі три роки на них передбачено 13 мільйонів гривень. Здійснення цих проектів дозволить зменшити витрати на утримання газорозподільних мереж на 2,5 млн грн на рік. Це стане результатом демонтажу надлишкогово обладнання та зменшення витрат технологічного газу.

14:47 16.12.2021

ТОВ «Чернігівгаз Збут»: бізнес може зафіксувати ціну електричної енергії в І кварталі 2022 року

Клієнти категорії малого та середнього бізнесу можуть спланувати витрати на електроенергію на весь І квартал 2022 року. Постачальник енергоресурсів ТОВ «Чернігівгаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», пропонує укласти договір постачання електричної енергії за тарифом «Фіксований».

16:39 09.12.2021

16:39 09.12.2021

Асоціація газового ринку України попереджає про загрозу відключення від газопостачання бюджетних установ

АГРУ попереджає про загрозу дестабілізації соціальної ситуації в Україні через доручення Оператора ГТС відключити від газопостачання понад 2 тисячі шкіл, лікарень та інших бюджетних установ.

16:03 01.12.2021

Соціальні послуги на Гіді

Отримання державних послуг має бути простим та зручним — особливо якщо йдеться про соціальні послуги. Тепер не обов'язково ходити в держоргани, щоб дізнатися, як отримати соціальні виплати. Це підкаже Гід із державних послуг.

15:52 30.11.2021

Жителі Чернігівщини можуть підібрати та придбати газові котли в 104.ua Клієнтських просторах

З початку року фахівці з капітального будівництва «Чернігівгазу» газифікували 9 промислових об’єктів,  111 приватних будинків та 8 багатоповерхівок. Забудовники придбали у компанії 308  котлів, ще понад 400 клієнти замовили в індивідуальному порядку, в тому числі в складі послуг «під ключ».

15:51 30.11.2021