Варвинський сектор Прилуцької філії Чернігівського обласного центру зайнятості

У порівнянні з минулим роком офіційних безробітних в області поменшало майже вдвічі - станом на 1 березня їх налічувалось 5865 осіб

У службі зайнятості повідомляють: протягом січня-лютого було взято на облік 1411 безробітних – на 60% менше, ніж за такий же період минулого року. Серед них зросла питома вага жінок (з 54,4% до 76,5%), осіб, що потребують додаткових гарантій зайнятості (з 13,1% до 20,7%), поменшало молоді до 35 років та сільських мешканців.

16:32 14.03.2023

До “Армії відновлення” на Чернігівщині долучились більше 1000 безробітних

Про це повідомляють у обласному центрі зайнятості. Зокрема, у поточному році свій внесок у Перемогу зробили 383 безробітних області, долучившись до суспільно корисних робіт у 22 територіальних громадах.

14:09 09.03.2023

Як отримати ваучер на навчання та здобути нові навички?

Ваучер – це документ, який видається одноразово та дає право безоплатно пройти навчання за затвердженим переліком професій та спеціальностей за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

12:11 07.03.2023

Шановні роботодавці!

З 29 січня 2023 року набрали чинності зміни до Закону України «Про зайнятість населення», які в тому числі гарантують роботодавцям компенсаційні виплати у різних розмірах та різної тривалості залежно від категорії працівників, яких вони приймають на роботу.

10:57 07.03.2023

Ваучер допоміг здобути нову професію

Вчитися ніколи не пізно і забагато знань не буває. Так вирішив чернігівець Сергій Рибалочка. Чоловік, маючи вищу освіту і чималий професійний досвід, у травні пішов учитися на електрогазозварника. Здобути актуальну на ринку праці професію допомогла служба зайнятості, надавши чоловіку ваучер на навчання.

16:23 02.03.2023

Закон України «Про зайнятість населення»

Наприкінці січня 2023 року набрали чинності зміни до Закону України «Про зайнятість населення», які, зокрема, гарантують роботодавцям компенсаційні виплати за працевлаштування окремих категорій зареєстрованих безробітних.

15:06 23.02.2023

Шановні роботодавці!

Чернігівська обласна служба зайнятості пропонує вашому персоналу отримати ваучер на навчання за рахунок коштів Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

21:13 22.02.2023