Підведено підсумок обласного конкурсу дитячої творчості  «Малюй майбутнє»

Підведено підсумок обласного конкурсу дитячої творчості «Малюй майбутнє»

У світі існує чимало винаходів і відкриттів, авторами яких стали діти. Більшість цих відкриттів уже використовуються в нашому повсякденному житті. Наприклад, хутряні навушники або калькулятор, фруктове морозиво на паличці та шрифт Брайля.

17:16 11.03.2021

Будні фахівців  Варвинського центру соціальних служб Варвинської селищної ради

Будні фахівців Варвинського центру соціальних служб Варвинської селищної ради

02 березня цього року спеціалістами Варвинського центру соціальних служб Варвинської селищної ради здійснено ряд виїздів в сім’ї спільної селищної громади, які через низку соціальних чинників перебувають у складних життєвих обставинах і, відповідно, потребують надання соціальних послуг центру.

11:05 05.03.2021

Підведення підсумків роботи з надання соціальних послуг у 2020 році та визначення пріоритетних напрямків діяльності на 2021 рік

25 лютого цього року у м. Чернігів відбулася нарада директорів центрів соціальних служб, центрів надання соціальних послуг про підведення підсумків роботи з надання соціальних послуг у 2020 році та визначення пріоритетних напрямків діяльності на 2021 рік.

16:12 26.02.2021

Пробація в дії

16 лютого 2021 року  відбулася робота дистанційного консультаційного пункту в Варвинському районному  сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Чернігівській області. Начальник районного сектору Троян Анатолій Олександрович розповів присутнім про переваги пробації а саме:

13:31 26.02.2021

Сьогодні  в закладі дошкільної освіти  «Казка», відбувся урочистий захід присвячений Дню Державного герба України

Сьогодні в закладі дошкільної освіти «Казка», відбувся урочистий захід присвячений Дню Державного герба України

Напередодні вихователі провели попередню роботу по підготовці до цього заходу, де розповіли маленьким громадянам про символічний знак українського народу та його історію.

14:07 19.02.2021

У ЗДО "Джерельце" 16.02.2021 року відбулося засідання круглого столу

"Базовий компонент дошкільної освіти (нова редакція) : вивчаємо, аналізуємо, впроваджуємо", яке підготувала та провела директор закладу  Розводовська Н. П.  В ході засідання були обговорені актуальні питання щодо впровадження оновленого БКДО, проаналізовано, чим оновлений БКДО відрізняється від попереднього, що зміниться для вихователів, на що можуть розраховувати діти та батьки, яка участь батьків у дошкільні освіті дитини тощо.  Педагогами нашого колективу було взято до уваги всі відправні точки, які впливають на покращення якості дошкільної освіти в Україні  та приведення її до відповідності міжнародним стандартам. Адже життєве кредо нашого колективу : "Змінюється світ-змінюємося і ми".)

14:06 19.02.2021

5 сесія восьмого скликання

18 лютого 2021 року о 14-00 годині  в залі засідань селищної ради відбулося  пленарне засідання 5 сесії

13:27 19.02.2021