Дата: від до Скинути

Робота з використанням гаджета або комп’ютера стала новою реальністю для мільйонів людей по всьому світу

І Україна не є винятком. Робота під час пандемії COVID-19 дала новий досвід, який важливо проаналізувати. Надомна праця має цілу низку переваг: працюючи вдома, ви економите час і гроші на проїзд, можете пристосувати робоче середовище відповідно до своїх смаків, поруч з вами можуть бути люди, про яких ви турбуєтесь. Проте не слід забувати, що така форма роботи може негативно впливати на продуктивність праці та благополуччя працівників (https://www.ccohs.ca/oshanswers/hsprograms/telework.html).

08:20 03.02.2021

29 січня українці відзначають день пам’яті Героїв Крут

29 січня українці вшановують події кінця січня 1918 року, коли юні захисники Української Народної Республіки власною кров’ю вписали нову героїчну сторінку в історію українського визвольного руху — бій під Крутами.

08:15 29.01.2021

Сума нарахованих лікарняних у грудні зросла на пів мільярда гривень

За оперативними підсумками 2020 року Фонд соціального страхування України прийняв на фінансування листки непрацездатності, видані у зв’язку з хворобою (у тому числі на COVID-19), травмою, самоізоляцією або доглядом за хворою дитиною на суму 12,4 млрд гривень.

09:21 25.01.2021