ТВОРЧІ, УСПІШНІ, НЕПЕРЕВЕРШЕНІ !

21 та 22 листопада на базі КЗЗСО І-ІІІ ступенів «Варвинський ліцей №1» відбувся перший зональний тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2020» з номінацій «Початкова освіта» та «Хімія».

16:02 25.11.2019

День пам'яті жертв голодоморів

День пам'яті жертв голодоморів — щорічний національний пам'ятний день в Україні, що припадає на четверту суботу листопада.

14:47 25.11.2019

Тренінги за програмою НУШ

У зв’язку із запровадженням Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова Українська Школа» пройшов І етап тренінгів з підвищення кваліфікації директорів, заступників директорів Варвинського та Ічнянського районів на базі КЗЗСО І-ІІІ ступенів «Варвинський ліцей №1». Учасників тренінгових занять гостинно зустріла директор ліцею Прищенко Тетяна Іванівна, створила привітну та доброзичливу атмосферу, побажала плідної і творчої роботи. Перший модуль програми «Стратегічні тенденції розвитку українського суспільства через призму освіти» опрацювала з учасниками тренінгів головний спеціаліст відділу освіти, тренер курсів Кривчун Віра Борисівна.

15:41 22.11.2019

39 чергова сесія від 21.11.2019

21 листопада 2019 року о 14.00 годині в залі засідань селищної ради відбулася пленарне засідання  тридцять дев'ятої чергової сесії Варвинської селищної ради сьомого скликання

15:35 22.11.2019

День Гідності та Свободи

У четвер, 21 листопада, українці відзначають одне з нових, але знакових свят в історії України - День Гідності та Свободи.

11:39 21.11.2019

Миколаївським обласним Центром туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді спільно з департаментом освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації та Українським державним центром національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді з 8 по 10 листопада 2019 року в м. Миколаєві була проведена ювілейна Х Всеукраїнська краєзнавча конференція учнівської молоді «Мій рідний край, моя земля очима сучасників», в якій прийняла участь делегація Чернігівської області в складі вихованців туристсько-краєзнавчого клубу «Ніка» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Варвинської селищної ради  Жевнова Нікіти, Сисоєва Дмитра та керівника клубу.

11:22 21.11.2019

У Варві відбувся традиційний шаховий турнір

Присвячений Дню працівників сільського господарства, за підтримки депутата Чернігівської обласної ради, голови обласної організації Аграрної партії Сергія Гайдая. За першість змагалися вісім команд із Чернігівської та Полтавської областей. Перемогу здобула команда - дебютант з м. Лохвиця. Срібними призерами стали шахісти смт Талалаївка. Третє місце виборола команда з м. Прилуки.

12:19 19.11.2019

ВІДКРИТА ОСОБИСТА ПЕРШІСТЬ ВАРВИНСЬКОЇ ОТГ

6 листопада 2019 року в спортивному залі ВАРВИНСЬКОЇ ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКОЇ СПОРТИВНОЇ ШКОЛИ відбулися змагання з настільного тенісу серед учнівської молоді:"ВІДКРИТА ОСОБИСТА ПЕРШІСТЬ ВАРВИНСЬКОЇ ОТГ "

12:13 19.11.2019