Дата: від до Скинути

28 жовтня Україна відзначає 76-ту річницю вигнання нацистських окупантів із України

В цей день вшановують українців, які віддали життя, виганяючи нацистських окупантів. Кількість військових і цивільних жертв війни оцінюється істориками у 8 – 10 млн. українців. 700 міст, 28 тис. сіл, 16 тис. підприємств були пошкоджені або знищені внаслідок боїв і каральних дій окупантів.

10:00 28.10.2020

У сесійній залі Варвинської селищної ради 22.10.2020 року відбулася нарада керівників закладів освіти громади

Розпочала нараду заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дейнека Тамара Олександрівна із приємної місії – нагородження заступника директора з навчально-виховної роботи КЗЗСО І-ІІІ ступенів «Варвинський ліцей №2» Бойко Валентини Дмитрівни нагрудним знаком «Відмінник освіти України». Це гідна нагорода, яка є результатом багаторічної, наполегливої і творчої учительської праці. Вітаємо нашу колегу з нагородою і зичимо їй міцного здоров’я, Божих благословінь, щирої радості, творчої наснаги і нових педагогічних звершень.

12:32 23.10.2020

Президент в Качанівці

15 жовтня поточного року Президент України В. Зеленський зустрівся з головами ОТГ в смт Качанівка на Чернігівщині. Серед присутніх була і голова Варвинської ОТГ В. Саверська-Лихошва.

16:32 15.10.2020

Селищна рада повідомляє стосовно роботи каналізаційних очисних споруд в смт Варва

8 жовтня поточного року в приміщенні Варвинської селищної ради  відбулась  нарада  стосовно роботи каналізаційних очисних споруд в смт Варва. В  зустрічі взяли участь: заступник голови обласної ради Арсен Дідур, заступник обласної державної адміністрації Олександр Савченко, заступник директора Департаменту екології та природних ресурсів Василь Новак, в.о. начальника Державної екологічної інспекції Валентина Дзюба, голова Варвинської районної ради Петро Бакуменко, представник підрядної організації, директор ТОВ «Е.Т.Е. АКТИВ» Максим Трофимчук, представники   районної прокуратури та інші високопосадовці. Вів нараду заступник голови обласної ради Арсен Дідур.

18:42 08.10.2020

Вітаємо зі святом!

Шановні педагоги та ветерани педагогічної праці! Дозвольте щиро і сердечно привітати Вас з професійним святом – Днем учителя!

10:11 02.10.2020