Новини Чернігівщини

Договір реструктуризації — цивілізований спосіб розв’язання проблем заборгованості

Станом на 01 березня поточного року заборгованість побутових споживачів ТОВ «Чернігівгаз Збут» за використане паливо зросла майже на 200 мільйонів, у порівнянні з аналогічним періодом 2020 року, і перевищила 735 мільйонів гривень.

16:28 25.03.2021

Половина викликів аварійної служби «Чернігівгазу» пов’язані з несправностями внутрішньобудинкових систем газопостачання

У 2020 році аварійні бригади «Чернігівгазу» виїздили на виклики 17,5 тисяч разів. Майже половина з цих викликів - 8,5 тисяч, були пов’язані з запахом газу в приміщеннях, де встановлені газові прилади, та в під’їздах. Всі вони реєструються на внутрішньобудинкових мережах, які не обслуговуються.

12:25 17.03.2021

«Чернігівгаз Збут» дбає про своїх клієнтів із числа вразливих категорій

Понад 150 тисяч клієнтів ТОВ «Чернігівгаз Збут» отримують від держави пільги та субсидії на оплату житлово-комунальних послуг. Для того, аби кожна з цих родин вчасно отримала державну допомогу на оплату спожитого природного газу, компанією налагоджений чіткий алгоритм співпраці із управліннями соціального захисту та фінустановами.

15:55 16.03.2021

Як відкоригувати передані показники газового лічильника

Нарахування за спожитий газ споживачам, у яких встановлений індивідуальний лічильник газу, здійснюються за показниками лічильника.  Згідно з Кодексом ГРМ, затвердженим відповідно до Закону України «Про ринок природного газу», споживачі мають передавати фактичні показники газового лічильника щомісяця станом на перше число. Передавати показники АТ «Чернігівгаз» можна з 1 по 5 число за допомогою таких онлайн-сервісів:

12:27 12.03.2021

Чернігівгаз Збут запускає весняну акцію подяки: «Весна — вдвічі більше тепла!»

Що може бути приємніше, ніж отримувати подарунки? Звичайно, дарувати їх, й особливо, якщо це подяка за комфортну співпрацю. Тож, Чернігівгаз Збут дає старт новій акції «Весна — вдвічі більше тепла!» для побутових споживачів, які завчасно сплачують за газ.

17:15 11.03.2021

«Чернігівгаз» газифікував 380 нових об’єктів

У 2020 році працівники «Чернігівгазу» газифікували 20 багатоповерхівок та 333 приватних будинки, забезпечивши комфортний побут для 2,5 тис сімей. Також компанія збудувала та підключила системи газопостачання на 15 промислових об’єктах загальною потужністю 6,7 тис м куб/год. Серед них – асфальтобетонний завод та зерносушильні комплекси.

16:40 03.03.2021

ТОВ «Чернігівгаз Збут»: суд не може заборонити постачальнику виконувати покладені законом обов’язки

Ухвала про забезпечення адміністративного позову Окружного адміністративного суду міста Києва від 08.02.2021 по справі № 640/2658/21 є незаконною. ТОВ «Чернігівгаз Збут» оскаржуватиме дану ухвалу.

13:33 26.02.2021

«Чернігівгаз Збут» передано до суду 227 справ боржників

Станом на початок лютого 2021 року побутові споживачі Чернігівської області накопичили понад 395 мільйонів гривень протермінованої заборгованості перед ТОВ «Чернігівгаз Збут». Найбільше боргів накопичили споживачі Чернігова, Ніжина та Прилук. У сучасних умовах, прострочені фінансові зобов’язання призводять до вимивання обігових коштів, які повинні бути направлені на придбання паливного ресурсу на наступний місяць, що створює загрозу закупівлі газу.

16:30 15.02.2021